چه برنامه‌هایی رو برای دورهمی آخر سال پادپُرسی 😍 پیشنهاد میدین؟

آره من هم دارم فکر میکنم شیراز رو زودتر برگزار کنیم و برم که به دورهمی تهران برسم! :smile: شیرازیا با برنامه صبونه چهارشنبه پایه ن؟!

بازی (استوژیت، ریسک، سیطره کتان، پانتومیم، وسطی، …) خوبه تو برنامه باشه! اگه برنامه ظهر بود با ناهارِ لاله-پز هم پایه بودم، من سابقه آبگوشت دادن به جمع های غریبه ۱۰-۱۵ نفری رو تو رزومه م دارم.

یه چالش (بازی-شادی) پادپرسی هم داشته باشیم، چیزی که دقیقا به خود پادپرس مربوط باشه و اگه بشه افراد اطراف که لزوما پادپرسی نیستن رو هم درگیر چنین چالشی کنیم که دیگه چه بهتر. این طوری حداقل میتونیم ادمای کنجکاو اطراف رو هم جذب کنیم.

11 پسندیده

موافق یک قابلمه پارتی برای ناهار تهرانم!!!
یا هر کس یه چیز رو برعهده بگیره و یا سه چهار نفری که وقت داریم یه ناهار سبک مثل الویه تدارک ببینیم من در هر صورت میتونم کمک کنم

12 پسندیده

واووو! شکلی از این نظر رو خیلی دوست دارم: هر کسی غذایی در حد ۱ نفر از غذاهایی که خودش توش در یه حدی تبحر داره و حالا به یه شکلی به فرهنگ خودش مربوطه بپزه و بیاره! این طوری امکان تداخل فرهنگی هم هست :wink:

7 پسندیده

وای لاله جان دارم ترغیب میشم برای شیراز :heart_eyes: .حیف که فعلا راحتترین گزینه برام تهرانه.شایدم اگه زنجان برنامه ی مفرح بزاره یه سر از تهران اونجا برم. بچه های زنجان یه حرکتی بکنید دیگه

5 پسندیده

نازنین جان ،من باید از اصفهان بیام ،نمیتونم توی قابلمه پارتی شرکت کنم ،ولی برای مواد اولیه ی الویه یا پذیرایی میتونم خشکه حساب کنم :wink:
بعد از بحث شیرین خوراکی و ناهار :wink: ،یه پیشنهاد دارم:بچه ها هر کس به اندازه ی یک صفحه یا چند پاراگراف از کتابی که دوست داره به بقیه معرفی کنه میتونه بیاره همراهش و بخونه توی جمع .شعر هم میتونه باشه البته.
بسته به اینکه چقدر زمان داریم میتونیم برنامه ریزی کنیم. دوستان عزیزم لطفا راجع به این فکر کنید که چه کارهایی توی فضای مجازی پادپرس محدودیت براش بوده که الان توی فرصت دورهمی حضوری امکان انجامش باشه، و از این زمان استفاده بهینه کنیم؟
به نظرم مهمترین هدف بعد از ترسیم چشم انداز و اهداف پادپرس به صورت دقیقتر، معرفی اعضای فعال بهم دیگه هست و کشف پتانسیلهای افراد برای رشد پادپرس.
برای بحث فرهنگی و مفرح شدن دورهمی از اعضای هنری که هنر نوازندگی دارن میشه دعوت کرد. میشه حتی قسمتهایی از یه فیلم رو انتخاب کنیم و همه با هم تماشا کنیم و نقدهای دوستانه و البته نه خیلی جدی از اعضایی که مایلن بشنویم. قدرت تحلیل و دیدگاه افراد رو میشه توی نقدها شناسایی کرد.
من اگه خودم باشم یه مجموعه از موسیقی کلاسیک میارم اگه سلیقه ی بچه ها بود لذت ببریم :wink:

8 پسندیده

منم یک پیشنهاد دارم:
هر کس یک کتاب زیبا و یک سوغاتی بسیاااار زیباتر برای من بیاره. :grin: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:
قابلمه پارتی ام عالیه و لیکن من نه آشپزی ام خوبه، نه چمدون بستنم. لذا می تونم در خوردن و خالی کردن چمدان دیگران مشارکت کنم :ghost:

10 پسندیده

یا خود خدا!!!
چه خبره؟
قرار دور هم جمع شیم؟
کی کجا چه وقت چگونه؟
نمیدونم برنامتون چیه برای اون روز ولی اگر تعداد را بدونیم شاید بهتر بشه برنامه ریخت
و این که اگر قابلمه پارتی بخواد باشه باید آب و هوای اون روز هم در نظر گرفت (چون اصولا باید بیرون باشیم)
اگر بخوایم میتونیم بریم کافه های بازی، مثل کافه بردگیم حوالی میدون انقلاب؛ یا یه کافه آشنا که بتونیم جمع بشیم. منتظر جمعبندیم شدید

12 پسندیده

دوستانی که از شهر های دیگه میان مهمون حساب میشن :sunglasses: قابلمه توی کوله پشتی جا نمیشه :sweat_smile:

5 پسندیده

خداییش نباید دولتو برا اینکه همه امکانات رو واسه تهرونیا میذاره مورد انتقاد قرار داد. خودمونم همینطوریم. چرا همه دورهمیا واسه تهرونیاس. یعنی اگه من هنوز گلستان بودم خودم یه گله تشکیل میدادم واسه دورهمی اونم با قابلمه طلا(حالا مسی). بالاخره تو هر شهری چندتایی آدم با خلق و خوی پادپُرسی که هی بگن به من بگو چرا وجود داره، نداره؟

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::bowing_man::bowing_man::bowing_man: قابلمه پارتی عالیه. اگه به قول بهرام هوا بارونی بود میتونیم قابلمه هامون رو بگیریم سرمون. اگه مورد حمله قرار گرفتیم با قابلمه بزنیم طرفو ناکار کنیم. کلا همه جوره میشه ازش استفاده کرد.(جمع آوری اعانه، به عنوان دستگاه موسیقی و … آهان واسه آشپزیم میشه) فقط هرکسی قابلمه خودشو بیاره دیگه.

فکر کنم همین که یه جمعی با قابلمه یه جا حضور پیدا کنن خودش خیلی میتونه جالب و با نمک باشه :)))
جدای از شوخی فکر کنم واسه اینکه پادپُرسی تر بشه پیشنهاد میکنم حاصل یه کار جمعی باشه. یعنی هرکسی توش بسته به تواناییش یه تیکه رو به عهده بگیره. مثلاً @bahram بازی، @baratii.nazanin قابلمه، @Tohid4286 جداسازی مردا از زنا(توحید من پایم جامونو عوض کنیم :grin:) ، خودم مراحل عملیاتی(هر کاری که نیاز به فعالیت بدنی داشته باشه) رو بعهده بگیریم.

12 پسندیده

ما تو شیراز بیشتر دورهمی ها صبحانه داریم اونم ساعت 9 به بعد تو پارک با یه پیک نیک کوچک برای تخم مرغ نون سنگک تازه، آش سبزی، پنیر و گردو ،چند تا ساندویچ میکر شده و چند مدل کیک و البته میوه و چای و قهوه .(گاهی هم کلبچ میزنیم )
گاهی هم تو کافه قرار میزاریم که بستگی به هوا داره اگه خیلی سرد و خیلی گرم باشه میریم کافه وگرنه پارک در اولویت هست .
پیشنهاد من صبحانه پارک یا کافه هست.
با پیشنهاد معرفی کتاب هم خیلی موافق هستم اما فکر کنم اولین دورهمی بیشتر به صحبت درباره ی هدف و آینده ی پادپرس و راه های پیشنهادی دوستان برای خود پادپرس بگذره.

9 پسندیده

سلااااااااااااام.

بلاخره میتینگ در دنیای حقیقی…

من فکر کنم 5 شنبه تهران باشم. از اونجا که بعد از ظهر هست میتونیم به جایی شبیه به موزه ساعت یا… بریم که هم فال باشه هم تماشا، بعد هم در نزدیکی همونجا یه کافه پیدا مکنیم و یک نوشیدنی با طعم پادپرس نوش جان میکنیم. بازی هم خیلی جذابه.

از طرفی هم با توجه به شرایط مختلف پادپرسی ها در هر شهر می تونن برنامه مختص به اون شهر رو داشته باشن و از طریق ویدیوکال هم میتونیم باهم در تماس قرار بگیریم.

برای مثال دورهمی تهران قابلمه پارتی باشه و بچه های شیراز گل یا پوچ بازی کنن و…

در هر حال حرکتی بس جالب خواهد بود

9 پسندیده

صبحانه برای خیلی ها از جمله من سخته! من سر کار میرم و چند نفری هم راهشون دورتره و به صبحانه نمی رسن!

موزه وقتمونو میگیره! چرا باید ساعت های خوبی که میتونیم کنار هم باشیم تو موزه بگذره؟
اما کافه رو دوست دارم! میتونیم بریم کافه و اما پیشنهادات کافه ای من …

کافه موزه مقدم
%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87%20%D9%85%D9%88%D8%B2%D9%87%20%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87%20%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85

کافه عمارت فخرالملوک (نان و نمک)

%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87%20%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D9%81%D8%AE%D8%B1%20%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%88%DA%A9

عمارت مسعودیه
%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D9%85%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%87

کافه قرار
%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87%20%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1

کافه رستوران ایل بختیاری که حتی شاید بتونیم فقط از فضاشون استفاده کنیم و چای بگیریم ازشون

%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87%20%D8%A7%DB%8C%D9%84%20%D8%A8%D8%AE%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1%DB%8C

11 پسندیده

کافه رستوران ایل بختیاری :ok_hand:

8 پسندیده

اگه بارون نیاد و خیلی سرد نباشه منم با این فضا موافقم. :blush::ok_hand:

6 پسندیده

باهات موافقم نازنین جان،به نظر من هم برای صبحانه ممکنه خیلی از بچه ها به موقع نتونند حاضر بشن ، بعلاوه دوستانی که از راه دور میان (مثل خودم که از اصفهان میخوام بیام) پیدا کردن محل دور همی ممکنه زمان ببره.

همه ی کافه های پیشنهادیت به نظر عالی میرسن :heart_eyes:
اون کافه رستوران بختیاری از این نظر که همه ی بچه ها میتونن یه جا و صمیمی بشینن کنار هم و فضاش هم سنتیه به نظرم گزینه ی خوبیه.

8 پسندیده

تفکیک جنسیتی!
کنجدیا یه سمت ساده ها یه سمت :grin:

9 پسندیده

من با این همه شوق و ذوقی که داشتم برای دورهمی،متاسفانه برنامه م هماهنگ نشد برای پنجشنبه که بیام تهران :sob::pensive:
امیدوارم به همه ی دوستانی که میتونن حاضر بشن توی دورهمی پادپرسی خوش بگذره و انرژی تازه ای به پادپرس تزریق کنند.
امیدوارم توی دورهمی بعدی خودم ترتیب اضافه شدن اصفهان رو به مراکز فعال پادپرسی بدم.
:wink:

8 پسندیده

شما تهران میاین؟؟؟؟؟؟؟

4 پسندیده

لطفا هرجا که قرار میذارین نزدیک مترو یا بی آر تی باشه که دسترسیش به مترو تهران کرج راحت باشه

5 پسندیده

آره میام اگر ساعتش مناسب باشه (بعدازظهر و عصر)
ساعت ۸ نباشه که من از ۵ مجبور باشم بیدار شم :sweat_smile:

4 پسندیده