چه برنامه‌هایی رو برای دورهمی آخر سال پادپُرسی 😍 پیشنهاد میدین؟

من هم برنامۀ یزدم قطعی شد. :roll_eyes::disappointed:

3 پسندیده

ایشالا سال ۹۸ زود به زود دورهمی میزارن برامون
خودمون که بلد نیستیم حتما باید بزارن برامون! :sweat_smile::sweat_smile:

7 پسندیده

چقدر حق السکوت میدین برای اینکه از نوشیدنیتون نگم؟

5 پسندیده

عالیه چهارشنبه :heart_eyes: اگه پادپرسی پیدا نکردیم توانایی شلوغ کردن جمع رو داریم :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye: اونوقت همونجا با چماق بالاسرشون وایمیسیم پادپرسیشون میکنیم :grinning:
فقط صبحانه ساعت نه به بعد هستش دیگه، آره؟ :relieved:

4 پسندیده

هیچی :grin: شما که نمیدونی چیه اما حالا بگو بیینیم چیه :thinking:

3 پسندیده

@lolmol و @yousef ساعت تهران مشخص نشد؟

3 پسندیده

اینجا میتونین جزئیات دورهمی تهران رو ملاحظه کنین و حضورتون رو قطعی کنین:

https://evand.com/events/padpors-birthday-97

دورهمی‌های شیراز و زنجان به زمانی در آینده که افراد بیشتری جنوب یا غرب بودن افتاد. الان تمرکزمون رو میذاریم روی دورهمی تهران.

تعدادی کد تخفیف صددرصدی ساخته شد، با عبارت

قسمتی از کار با من!

ثبت نام که کردین تماس میگیرم ببینم کجای کار رو میتونیم با کمک شما پیش ببریم. تو کارایی مثل عکاسی، فیلم‌برداری (با سه پایه!)، پخت کیک تولد، نوشیدنی جلالی :wink: ، مدیریت بازی‌ها، یه کار دستی-هنری به عنوان جایزه چالش، … ؛ پایه میخوایم :v:.

13 پسندیده

گردو، کیت کت، شیر و…بگممممم؟

3 پسندیده

اون ترمه نیست :grin: اون اسم نداره هنوز هرکسی هم از پس خوردن اون بی نام بر نمیاد از بس سنگینه خودم یه بار خوردم :joy:

4 پسندیده

۲ تا کد تخفیف ۱۰ هزارتومنی به من بدید :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: من تغذیه ام رو خودم میارم :sweat_smile::sweat_smile: نقدی نمیشه پرداخت کرد در محل؟ :thinking:

4 پسندیده

حتما.

تعدادی کد تخفیف صددرصدی ساخته شد، با عبارت

قسمتی از کار با من!

ثبت نام که کردین تماس میگیرم ببینم کجای کار رو میتونیم با کمک شما پیش ببریم. تو کارایی مثل عکاسی، فیلم‌برداری (با سه پایه!)، پخت کیک تولد، نوشیدنی جلالی :wink: ، مدیریت بازی‌ها، یه کار دستی-هنری به عنوان جایزه چالش، … ؛ پایه میخوایم :v:.

8 پسندیده

وای!!!
حالا من چی بپوشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:open_mouth::open_mouth::roll_eyes::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::crazy_face:

12 پسندیده

به قول شاعر: قشنگترین پیرهنت رو تنت کن :joy:

12 پسندیده

به قول شاعر
یک دست جام باده و یک دست زلف یار
پس من چگونه پیرهنم را عوض کنم
:wink:

6 پسندیده

سلام خیلی خوشحالم از برگزاری این دورهمی جذاب :heart_eyes::heart_eyes:
متاسفانه کار مهمی برام پیش اومده و مجبورم امروز تا آخر وقت زنجان باشم… :sob::sob::sob:
یه وصیتی بکنم فقط،

در رابطه با این بخش، اگر قراره اجرا بشه لطفا از قبل با 115 هماهنگ کنین تا سرویس به اندازه کافی تدارک ببینن!:sunglasses: (شنیده ها حاکی از اینه که سیب زمینی پوست نَکَنده ممکنه توی غذا پیدا بشه! :fearful:)
امیدوارم خیلی به همه خوش بگذره و کلی ایده‌های الهام‌بخش از دل ِ این دورهمی دربیاد… :star_struck::star_struck:

8 پسندیده

خب با تشکرات فراوان منم خواب موندم. الان بیدار شدم و تا برسم به محل برگزاری ساعت ۸ شب میشه.
:roll_eyes::roll_eyes::persevere::disappointed_relieved:

4 پسندیده

من دیروز پادپرسی شدم و اولین سوالم رو پرسیدم و دوستان جواب دادن. دوست داشتم تو گرد همایی شرکت کنم ولی نشد.

9 پسندیده

برا من شرکت تو این دورهمی مثل دیدن فیلم یه کتابی بود که خوندمش!: ))) با تصاویر ذهنیم خیلی فرق میکرد، ولی خب نمیشه گفت باز هم نمیبینمش! احتمالن بازم شرکت میکنم اگه باشه.
منظورم از تصاویر ذهنی، شخصیت‌هاییه که فقط از اینجا میشناسم.

13 پسندیده

خب کیا رفتن؟
بیاید بگید چه خبر بود؟چطور بود؟کیا بودن نبودن؟ :smile: خلاصه جیک و پوک رو بریزید وسط
من که خیلی دوستداشتم حضور داشته باشم ولییییییی خیلی متاسسسفم که نشد :expressionless:

9 پسندیده

خیلی خوش گذشت جای کسایی که نبودن خیلی خالی بود. @behzadgolshani خیلی واقعن جات خالی بود.

من خیلی خیلی بهم خوش گذشت و کلی چیز یاد گرفتم. تلاشم رو کردم که انرژیم رو تا جایی که میتونستم به خرج بدم تا بقیه هم بهشون خوش بگذره. امیدوارم که بقیه رو نرنجونده باشم. ولی با جمع ۲+۱ هیچ وقت توی یک گروه بازی نکنید چون بلدن نیستن پاپکورن خوب بخرن و آخرشم میبازین. :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

دفه بعدی بازی چوب ها رو بذارین کنار هم بشکنید رو بازی کنیم…

اگه قبلش نمیتونستم بگم الان که میشه @Jalal_Razavi چه حالی کردیم، عجب رفیق باحالی هستی…

فرصت این رو پیدا کردم که دوست جدیدی رو باهاش حرف بزنم که برام بسیار با ارزش بود و درس امروز رو بخشیش رو ناخود آگاه ایشون به من دادن.

بی اندازه دوست داشتم @yousef رو ببینم که این بار مقرر نبود.

کوچولوی خوشگلی که همراه @leilay اومده بود امیدوارم که با داشتن معلم خوبی که داره دنیای قشنگتری رو بسازه.

از @somo849 و @lolmol دو دقیقه اومده بودیم خودتون رو ببینیم همش تو آشپزخونه بودین. ممنون که باز تجربه ای متفاوت رو ایجاد کردین.

امیدوارم که باز هم این فرصت رو داشته باشم که همه شما رو ببینم.

در آخر @Fatemeh-law من امروز خوشترین روز سال اخیرم رو در کنار جمع شما داشتم و سعی کردم همه مشکلات رو فراموش کنم شاید چون لحظه رو زندگی کردم احتمالن اگر متن ایونت چیز دیگه ای بود مهرداد دیگه ای رو هم میدیدین.

14 پسندیده