چه برنامه‌هایی رو برای دورهمی آخر سال پادپُرسی 😍 پیشنهاد میدین؟

استادیه

میفرمودیه! بفرمیو.

5 پسندیده

خوشحالم كه خوشحال بودي ضمن اينكه فك كنم سوال درستي پرسيده بودم ازت اگرچه يادمه همتون يك صدا به سواله خنديديد :smiley: خب خيلي خوبه تونستم بخندونم شماها رو تو اين زمونه با اين همه دغدغه و مشكلات جورواجور اين يه هنريه برا خودش :muscle:

حالا يه چيز جالب در مورد خودت @Mehrdad_Roshan و @Jalal_Razavi بگم. هيچ كدوم تون رو نشناختم اولش يعني با ديدنتون چون عكس پروفايلتون حداقل هفت هشت سالي بزرگتر نشونتون ميده و تعجب كردم چون حس كردم خيلي كم سن و سال تر باشيد :flushed:

حالا میگم پسرم :grinning: @Mehrdad_Roshan تو خيلي مهربرني حواست باشه فقط دلت نشكنه
و پسرم :grinning: @Jalal_Razavi تو هم ديگه حداقل خانم ها رو موضوع چنين سوژه هايي قرار نده يه وقت دردسر ميشه برات :grin:

8 پسندیده

@Mehrdad_Roshan و @Jalal_Razavi بیاین بگین چند سالتونه؟ :grin:

5 پسندیده

بزار حدس دوستان رو بشنویم اول بعدش من میگم :sweat_smile:

تا باشه ازین دردسر ها :sweat_smile: شناختم به عنوان یه روان کاو تجربی هرچقدر بیشتر بشه بهتره

7 پسندیده

تصویر جلال تو دور همی نشان از شیطنت بیشتری داره برعکس تصویری که تو پادپرس داره و آدم فکر میکنه با یه جلال آروم و متفکر رو به رو شده آدم نمی دونه بالاخره جلال کدومشه

7 پسندیده

بله البته در برابر مهارت به خاطر سپاریتون اگر کلاسی بذارید من ثبت نام میکنم.

ممنون به نظرم رفتار های انسانی در شرایط مختلف دچار تشدید میشه در واقع اگر جمع شما اینقدر باحال و مهربون نبود خوب منم عتیقه ای هستم در اون مواقع… اما کاش دل کسی رو نرنجونده باشم.

حالا یه سوال شما چجوری اینقدر حافظتون خوبه چون تحلیلی که میزدین از افراد مختلف نشون میداد خیلی حواس جمع هستین… این اکتسابیه یا ژنتیکی؟

والا @moalem ما کوچولوی جمعیم… من ۷۱ به دنیا اومدم، @Jalal_Razavi هم متولده ۶۹ه.

جلال کلن آدم خیلی باحال و مهربونی به نظر من اومد ایشالا دفه ی بعدی یه نوشیدنی به سبک ایشون هم می نوشیم.

7 پسندیده

من خیلی پایه این ایدتم و بچه ها هم میدونن فکر میکنم کاملا ایده ممکنی باشه و فکر میکنم بتونم برای محل برگزاری تعداد کم جایی رو اکی کنم.

3 پسندیده

فعلا من از شما دو تا کوچولوترم :grin:

5 پسندیده

راس میگین؟؟؟…

3 پسندیده

بله بله. اما نمیگم چند سال!:ghost:

3 پسندیده

واضحه یا 24 یا 25 سالته :sweat_smile:

4 پسندیده

74 ی هستین :relieved: :relieved: :relieved: درسته ؟

5 پسندیده

متقلب بودن خوب نیست :sweat_smile::joy::joy::clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

هفتادیه حتمن 3، 4…

3 پسندیده

تقلب نیست فقط حواسم جمع هست :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 پسندیده

یوسف @yousef ببین چی میگه این @Jalal_Razavi :angry: میگم عکست کفایت نمی کنه برا اینه :grinning:

بنابراین دورهمی بعدی جمع بین منو جلال بدون یوسف محاله :muscle:

7 پسندیده

https://padpors.com/u/Fatemeh-law فاطمه خانم شما تو عکس دور همی اون خانمی بودید که مانتوی روشن داشت و عینک زده بود :thinking:

4 پسندیده

موافقم. جلال با ریش رو اجازه نمیدیم در دورهمی بعدی باشه :grin:

6 پسندیده

وای یوسف چقد باحال گفتی چقد خندیدم مرسی

یه لحظه تصور کردم جلال رو بدون ریش :grin:

پادپرسی ها تصور کنید تو دورهمی بعدی جلال بدون ریش باشه :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

من که فک کنم تنبیه خوبی باشه برا جلال @Jalal_Razavi

7 پسندیده

راستش نمی دونم دقیقا کدوم منظورتونه :thinking: پالتو کرم پوشیدم نفیسه کوچولو هم جلوم ایستاده

image

6 پسندیده