چه جوری میشه از طریق گردشگری درآمد کسب کرد؟

موضوعی که مطرح شده خیلی تخصصی باید بحث بشه. اگر به دنبال نتیجه درست هستید، بحث تخصصی رو توی چند صفحه تکست نمیشه جا داد. اما به عنوان یک ایده قابل پذیرش و گسترشه. پیشنهاد میکنم قبل از شروع و یا عملیاتی کردنش بسیار در این زمینه مطالعه کنید و در زمینه های بازاریابی و تبلیغاتی اگر تخصصی ندارید حتما کمک بگیرید :ok_hand:

1 پسندیده

سلام . بنده هم مترجم زبان انگلیسی هستم با بنده تماس بگیر یا پیام بده . تلگرام هم دارم برای همکاری .

1 پسندیده

چقدر دوستان شوق فعالیت در این زمینه رو دارند.
چند تا نکته رو ذکر میکنم و یک. پیشنهاد دستوپا شکسته هم میدم

این یک کار نیمه وقت نیست و با یک حساب سرانگشتی با دونفر نویسنده ماهر، شما به شش الی دوازده ماه زمان نیازدارید تا چنین حجم محتوایی رو آماده کنید.

قطعا اطلاع دارید که وبسایت های زیادی به زبان های غیر ایرانی خدمات رزرو تور و هتل و بلیط ایران رو بصورت مستقیم ارائه میکنند. ایا دلیلی میبینید که یک گردشگر سفرش رو بجای سرویس های مستقیم از سرویس شما تهیه کنه؟ شما بودین اینکار رو میکردین؟

مورد بعدی که یجورایی میشه گفت پیشنهاد هست.
گردشگر ها انسان هایی تنوع طلب و ماجراجو هستند، در حالی که خدمات گردشگری کاملا راکد ارائه میشه.
در بسیاری مشاغل میبینیم که سرویس ها سعی میکنند هیجان و لذت بیشتر رو برای مخاطبینشون فراهم بیارن. مثلا بجای راه اندازی فروشگاه از سرویس های تخفیف گروهی استفاده میکنند.
بنظرم اگر قرار هست این یک کار نیمه وقت و موفق باشه باید بصورت کامل روی ماهیت طرح و طراحی خدماتتون(سرویس دیزاین) تمرکز کنید تا یک برگ برنده رو کنید.
برای مثال من ندیدم جایی که تور مجازی ایران داشته باشه، البته خیلی جاها صرفا اطلاعات گذاشتن از میدون امام و اسمش شده تور مجازی اصفهان!
یا شبیه ساز سفر به ایران. داریم؟ هزینه، زمان، خطر و… رو به یک گردشگر پیش از شروع سفر اطلاع بده
یا سامانه جامع ارتباط گردشگر ها. من میرم اصفهان، تنهام، اونجا بهم بگه دیگه کیا اصفهان هستند و خوشحال میشن اگه منو از تنهایی در بیارن :rofl:یا مثلا دو روز در اصفهان رو باهم بگذرونیم

من خیلی با زمینه گردشگری آشنا نیستم ولی در کل بفکر یک چیز جدید باشید

4 پسندیده

سلام ایدیتون رو بدین بی زحمت

1 پسندیده

روی ایکون کلیک کنید و میتونید پیام بدید به کاربری که میخواد باهاش صحبت کنید.

1 پسندیده

سلام. شما توریست خارجی پیدا کن. یعنی بازار یابی را به عهده بگیر . بقیه با ما.
ما شرکت مسافرتی داریم و تخصص ما برنامه ریزی برای گردشگری داخل ایران هست.
با عوامل اجرایی هم به آسانی دسترسی داریم. از قبیل راهنما و ماشین و رزرو هتل
برای گرفتن مجوزهای لازم هم که از طریق آزانس انجام میدیم.
الان ضعف ما در قسمت بازاریابی هست. اگر دوست داشتید بیشتر با هم صحبت کنید به من پیام بدهید

1 پسندیده

آقا من نیاز شدیدی به مشاوره در رابطه جذب توریست خارجی و طرحها و ایده ها دارم خوشحال میشم دوستان بتونن به من کمک کنن
خیلی هم خوشحال میشم شماهم بتونید یه وقتی بزارید که حضوری همدیگر رو ببینیم

1 پسندیده

خیلی خوب هست که قصد دارید در این زمینه فعالیت کنید. اگر کمی از تجربه‌ها و ایده‌هایتان بنویسید، سایر افراد هم در نقد و پختن ایده‌ها به شما کمک می‌کنند. کافی است یک پرسش جدید ایجاد کنید تا یک بحث جدید شکل بگیرد.

خواندن موضوعات زیر را به شما پیشنهاد می‌کنم:

2 پسندیده

گردشگری اوضاعش خیلی خوبه، ولی صنایع دستی و سوغاتی مثل عسل که من دارم تو این حوزه فعالیت میکنم زیاد جالب نیست مخصوصا اینترنتیش . ولی خب گردشگری تو هر شرایطی یه کسب و کار سبز محسوب میشه. اتفاقا هر چه قدر وضعیت اقتصادی بدتر میزان گردش و تفریح مردمم بیشتره به نظر من!
تجربه این رو بهم نشون داده.

1 پسندیده

سلام دوستان. ميخوام یه بسته سفر برای شهرستان خودم ببندم.

این شهرستان تمان امکاناتی که فکر کنین رو داره. مثل طبیعت و پارک و مرکز خرید و هتل و ویلا و رستوران های عالی و حتی تور اسب سواری.

کسی میتونه کمکم کنه تو این زمینه؟

1 پسندیده

بهتره یک موضوع جدا ایجاد کنید و چیزهایی که در ذهن دارید بنویسید. بقیه هم در بهبود ایده‌ها کمک‌تان می‌کنند. اگر نسبت به اشتراک‌گذاری ایده‌تان شک دارید این موضوع را مطالعه کنید:

چطور با خیالی آسوده تر ایده هامون رو با افراد غریبه به اشتراک بگذاریم؟

سلام مشکلی نیست یه عالمه روستا در استان مازندران است که بکر و دست نخورده که دست هیچ انسانی به اون نرسیده است. اگر میخواهید راهنمایی خواهم کرد.

چرا بجای اینکه ما گردشگرها رو به آژانس مسافرتی معرفی کنیم، خودمون جذبشون نکنیم؟ یعنی خودمون تور برگزار کنیم. آیا این طوری سودش بیشتر نیست؟

1 پسندیده