چگونه بازی‌های ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را آنلاین ببینیم؟

کسانی که داخل کشور هستند احتمالا می‌توانند از تلویزیون بازی‌های ایران را ببینند. چه پیشنهادی برای کسانی که به تلویزیون ایران دسترسی ندارند دارید؟

IRAN

3 پسندیده

کلی اپلیکیشن موبایل هست که میتونید به کمک اونا بازی ها رو ببینید و البته کل برنامه های بدرد نخور سیما رو.
مثلا اپلیکیشن تلویبیون.

به علاوه، اکثر اپلیکیشن های معتبر سایت های خوبی هم دارن که همون سرویس ها رو روی سایت هم دارن ینی میتونی از سایت تلویبیون بازی ها ر از اینترنت ببینی.
پخش زنده شبکه ورزش ایران از سایت تلویبیون

الان خیلی از شبکه های تلویزیون هم پخش زنده رو سایت خودشون دارن و میشه از اونجا هم نگاه کرد
پخش زنده شبکه 3 ایران از سایت خود شبکه 3

هم سایت و هم اپلیکیشن مشابه خارجی هم دارن و میتونید از شبکه های خارجی برای دیدن بازی ها استفاده کنید
یه کانال FIFATV هم روی youtube هست که شاید لایو بذاره از بازی ها مثل بقیه رویداد ها ی معروف که مثلن از اسکار و گرمی و … برنامه رو زنده پخش می کنن رو یوتیوب

5 پسندیده

این را قبلا امتحان کردم. خوب است اما زمان‌هایی که بازدید کنندگان زیاد می‌شوند، همه چیز به هم می‌ریزد و سرعت و کیفیت تصویر شدیدا پایین می‌آید.

این را تا به حال امتحان نکرده بودم.

برای کسانی که به شبکه‌های آلمانی دسترسی دارند

مطمئن نیستم که بتوان از کشورهای دیگر شبکه‌های آلمان را مشاهده کرد. اما کسانی که در آلمان زندگی می‌کنند می‌توانند دو بازی اول ایران (با مراکش و اسپانیا) را در شبکه ARD و بازی سوم ایران با پرتغال را در شبکه ZDF به صورت زنده مشاهده کنند. از آن‌جا که وبسایت این دو شبکه به زبان آلمانی است پیشنهاد می‌کنم از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید که قابلیت ترجمه دارد.

افتتاحیه جام جهانی را هم می‌توانید از شبکه ARD ببینید.

آیا راه‌های دیگری سراغ دارید؟

3 پسندیده

همین الان بحثش توی یک گروه تلگرامی بود اپ wss 2.2 رو معرفی کردن. من تست نکردمش هنوز

3 پسندیده

من از اپليكيشن لنز استفاده ميكنم كه هم توي اپ استور هستش و هم بازار. نكته خوبش اينه كه ميتونيد بازي رو با گزارش يه گزارشگر جذاب و بدون پروا ببينيد.

مثلا از شبكه پرسپوليس اپليكيشن ميتونيد گزارش يه فرد به شدت پرسپوليسي رو داشته باشيد كه بهتون كلی انرژي ميده و برعكس شبكه استقلال هم داره، جدا از اون ها تمامي ٥ شبكه اصلی تلويزيون هم اونجاست كه ميشه از طريق همون فوتبال برتر شبكه ٣ بازی رو با گزارش فردوسی پور ببينيد.

6 پسندیده