کاهش الودگی هوای کلان شهرها به کمک نانوفیلتراسیون و الکترواسمز

میشه با استفاده از فیلترهای هوایی جهت حذف و یا کاهش الودگی هوا و فیلترهایی که با فرایند الکترواسمز و یا نانوفیلتراسیون؛ به معضل آلودگی کمک کرد.

نصب این فیلترها به همراه هواکش های ایجاد کننده جریان هوا در نقاط خاص که الودگی بیشتری دارند میتواند به کاهش آنها کمک کند.

قبلا، ۴ سال پیش، یه نوعش تو سطح خود شهرتهران یه جا امتحانی کار گذاشته شده بوده و خوب جواب داده.

چنین فیلترهایی در حال حاضر لازم است طراحی شود و در بازار نیست.

1 پسندیده

میشه توضیح کاملتری از چیزی که میگی رو مطرح کنی. مثلا این فیلترهایی که میگی، برای سطح شهر هستند؟آیا؟ کاراییشون چجوریه؟ تجربه استفاده ازشون چیه؟ کدوم کشورها و شهرها ازینا استفاده کردن؟ وکلی سوال دیگه که فکر کنم با یه توضیح درست و حسابی یا یه رفرنس دهی خوب شاید مرتفع بشن!

2 پسندیده

این فیلترها باید طراحی بشه… من خودم مطالعه ام روی انواع فیلترها هست. این که کجا داره استفاده میشه باید بگم قبلا یه نوعش تو سطح خود شهرتهران یه جا امتحانی کار گذاشته شده بوده و خوب جواب داده البته 4 سال پیش.

میتونم کلا از شما سوال بپرسم که کار شما در جهت انجام تحقیقاته فقط برای مطالعه یا به صورت عملی هم قراره اجرا بشه؟

برای رفرنس دهی نیاز به زمان دارم تا از بین مقالات پیداکنم. ولی مطمئن هستم نسبت به کاری که شده.

2 پسندیده

پادپُرس صرف بستر مناسب برای اجرایی شدن ایده ها رو فراهم خواهد کرد. و مسئول اجرایی شدن ایده ها خود افراد علاقه مند در جامعه هستن، کسانی که به تکمیل اون ایده ها کمک کردن.

افراد در پادپُرس به هم کمک میکنن تا ایده های محصول-سرویس-و خدمت هم رو تکمیل کنن. این تکمیل می‌تونه به صورت انجام تحقیق، به اشتراک گذاری نقطه نظر و یا دانش، و همین طور نقد اطلاعات باشه. در این بین ممکنه همکاری های پایداری هم حول تکمیل یه ایده شکل بگیره.

پ.ن. می‌تونین به جای «کار شما» ، «کار ما» صداش کنین :wink:

2 پسندیده