کتاب‌ و کتاب‌های صوتی رو به چه صورت و کجاها میشه تبلیغ و معرفی کرد؟

كاهش سرانه مطالعه يه مشكله، كمی سرانه هم يه مشكل! و حالا به نظرتون ما دچار کاهش سرانه مطالعه هستیم یا کمبودش؟!

در هر صورت من فك ميكنم با تبليغات بيشتر كتاب های صوتی و به خصوص تاكيد رو اينكه وقتای زيادی رو ما به صورت كم فايده ميگذرونيم، مثله مترو و بی ار تی و … ميشه مردم رو بيشتر برد سمت مطالعه و يادگيری به معناي عام.

شما چه پیشنهادایی برای معرفی کتاب و یا کتاب صوتی دارین؟

معرفی موثر کتاب

دنباله‌ی موضوع راهکار استفاده از کتاب صوتی به جای کتاب چاپی و خواندنی چه مزایایی دارد؟
دنباله‌ی موضوع بهترین کتاب برای شروع کتابخوانی چیه؟

3 پسندیده

من داستان کوتاهی که در کمتر از ۳۰ دقیقه تموم بشه رو میتونم به صورت صوتی دنبال کنم، بیشتر از این طول بکشه ترجیح میدم بخونم تا اینکه گوش بدم، بیش از نیم ساعت که میشه تمرکزم رو از دست میدم و خط داستان رو گم می کنم
و البته با گوش دادن خیلی کم یادمیگیرم، خوندن برای یاد گیری من بهتره، برای همین فقط داستان ها رو صوتی گوش میدم
و یه موضوع جالب دیگه اینه که داستان های محلی رو با لهجه های خودشون شنیدن خیلی لذت بخشه
دو تا از داستان هایی که اخیرن گوش دادم و خیلی لذت بردم رو هم معرفی می کنم که گوش کنین
(۱) نام داستان: دوکو
نویسنده و خوانش: احسان عبدی پور

(۲) نام داستان: کبریت
نویسنده و خوانش: احسان عبدی پور
با لهجه جنوبی تعریف میکنه و خیلی دلچسبه جفتشون رو میتونین روی کانال تلگرام @dialoguebox دانلود کنین و گوش بدین

3 پسندیده

سلام وقت بخیر ،بنظرمن گوش دادن به کتاب صوتی عالی هست تجربه شخصی خودم رو بگم حدود یک سال هست که عادت به گوش دادن کتابهای صوتی دارم.مثلا هنگام اشپزی، پیاده روی و در مسیر رفت و برگشت با وسایل نقلیه از کتابهای صوتی استفاده میکنم و برام لذت بخش هست.
چندتا از بهترین کتابهای صوتی ک گوش دادم رو براتون معرفی میکنم .

کتاب جذب کننده حرفه ای نوشته ی گابریل برن استین(پرفروش ترین کتاب 2020 در سایت آمازون )

آنچه که من باور دارم، همان چیزی است که دریافت می کنم.

من می توانم با هم فرکانسی با احساسات خوب و هدایت آنها به سمت خواسته‌هایم،دنیایی را که خواهان آن هستم، ایجاد کنم.من می توانم از یک منبع نامحدود انرژی خلاق برای داشتن ایده های الهام بخش، دریافت فراوانی، احساس آزادی و از همه مهمتر، می توانم از این قدرت برای انجام خوبی‌ها در جهان استفاده کنم.

کتاب کیمیاگر نوشته پائلو کوئلیو ( تصمیم ها تنها آغاز یک ماجرا هستند)

افسانه ای درباره اینکه رویاهایتان را دنبال کنید.

کتاب اثرمرکب نوشته دارن هاردی
(ایجاد تحولی شگفت انگیز در زندگی ،درآمد و موفقیت شما در هر زمینه ای )

گنجینه ای از ایده ها برای رسیدن به موفقیتی که تاکنون فکرش را هم نمیکردید.

کتاب پدرپولدار پدر بی پول نوشته رابرت تی کیوساکی

آنچه افراد ثروتمند برای پولدار شدن به فرزندان خود می آموزند.

میتوانید این کتابها صوتی رو از لینک زیر به صورت رایگان هم گوش بدین،امیدوارم تجربه ام براتون مفید واقع بشه،

[* بهترین کتابهای صوتی رایگان]