کدوم پادپُرسی، کدوم شخصیت هری پاتر؟

کتابهای هری پاتر رو خوندی؟ نخوندی :face_with_hand_over_mouth: مگه میشه؟ مگه داریم؟ :grin: میدونم شوخی میکنی و خوندی :wink:

با شخصیتهای هری پاتر آشنا هستی حتما. به نظرت کدوم شخصیت این داستان به کدوم پادپُرسی میخوره؟؟؟

image

10 پسندیده

من نخوندم. فیلماشم ندیدم.
ولی خوبه بدونم شبیه کیه م میرم درباره ش میخونم میشناسمش.

6 پسندیده

منم دقیقاً همینطور…

6 پسندیده

عجیبه حتی اَبَر-نِردی مثل من هم خونده. یعنی واقعا هیچوقت کنجکاو نشدین بخونین یا ببینین؟ (کتابها خیلی خفنتر از فیلهاش هستن و توصیه نمیکنم فیلمهاش رو ببینین)
@Zah_Ra
@leilay

7 پسندیده

من می‌دیدم نوجوونا می‌خوندن، و می‌دونستم به جادو و . . . ربط داره، و جادو جمبل جذبم نمی‌کرد. تنها باری حسی شبیه نیاز به خوندنش بهم دست داد یا تلنگر چرا نخوندمش به ذهنم زد، وقتی بود که لاله کلاسمو به این داستان ربط داد، خوب فک کنم تو این فیلمای تخیلی هم چیزای زیادی برای یادگرفتن هست.
حالا با این اوضاع، چطوری جاش بدم تو این همه نخونده‌های زندگیم؟

4 پسندیده

من هم دقیقا به همین علت
هیچ فیلم یا کتابی که محتوای جادوگری یا تخیلی داشته باشه جذبم نمیکنه.

4 پسندیده

خب من همه جلداش رو خوندم، دو بار! :grin: ولی با این وجود لازمه کمی بحث جادویی پیش کشیده بشه که بتونم ظرافت شخصیتا رو یادم بیارم! :roll_eyes:

برای شروع: لیلا @leila من رو یاد پروفسور مک‌گونگال میندازه …

یه آدم منظم، جدی و حرفه‌ای تو کارش که میدونه کی از حس و روحش استفاده کنه و کی از جدیتش :wink: در ضمن شاگرداش ازش حسابی حساب میبرن،‌ حتی شاگرد پرروهایی مثل دراکو و …!

11 پسندیده

کاری کردی برم ببینمش و ازش یاد بگیرم، چنتا شاگرد اَبَرپررو دارم که حساب کتاب سرشون نمیشه :grimacing:
میشه یه جورایی رفت سراغ گزیده قسمتا یا چیزای به درد بخورش؟ اصلا کلش چقدر زمان می بره؟

4 پسندیده

برای لاله @lolmol دامبلدور رو پیشنهاد میدم. مثلا وقتی لاله داره به پادپُرس و مسائلش فکر میکنه :grin::point_down:

image

7 پسندیده

چه نقش هیجان‌انگیزی نصیبم شد :yum: شانس اوردم جلال، یا بذار بگم جرج ویزلی خودمون، این روزا سرش گرم کارای مخوفه … @Jalal_Razavi وگرنه احتمالا نقشم یکی از دونه‌های برتی بات بود :joy:

دو تاچی تو شخصیت دامبلدور رو خیلی دوست داشتم: اسم رمزایی که انتخاب میکرد و اینکه تو مراسم ورودی جدیدا سخنرانی الکی طولانی نمیکرد یا گاهی اصلا سخنرانی نمیکرد.

7 پسندیده

پروفسور اسنیپ رو برای خودم دوست دارم اما هرچی شما بگی :sweat_smile: کتاب هاشو بالای ۳ ۴ بار خوندم فیلم هاشم بالای ۳ ۴ بار دیدم کتابشو بیشتر پیشنهاد میکنم
برای @moalem مولی ویزلی مادر خانواده ویزلی رو پیشنهاد میکنم :sweat_smile:
240px-Molly_Weasley

9 پسندیده

من میخواستم اسنیپ رو واسه خودم بردارم :grin: چون جزء ساده‌ها هستی، باید یه دونه ساده انتخاب کنی :grin:

6 پسندیده

ساده تر از اسنیپ؟ :grin: ولدمورت رو برمیدارما :sweat_smile:

4 پسندیده

ساده ترین که رونالد ویزلی یا هاگرید بود :grin:

4 پسندیده

فکر کنم @baratii.nazanin بتونه پیشنهادهای خوبی بده در مورد بازی!

3 پسندیده

اره من هم میخواستم اسنیپ رو به یوسف تشبیه کنم!

image

یه کلاه سفید که اکثرا خودش رو توی کلاه سیاه نشون میده (اشاره به فیلم west-world)؛ با یه ذهن پیچیده و … !

5 پسندیده

اتفاقا داری کنجدی ترینا رو ساده میخونی :sweat_smile: هاگرید کجاس ساده بود :grin: ساده رو با تنبل و خنگ و کم توان و امثالهم اشتباه نگیر :smiling_imp:

4 پسندیده

هیچکدومشون تنبل یا خنگ نبودن. رونالد اتفاقا هوش بالایی داشت و علایق خاصی مثل شطرنج! فقط زیاد اهل رقابت نبودن!

3 پسندیده

من اهل رقابت نیستم چون همیشه اول میشم واسه همین فرصت رو میدم به جوون تر ها :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

این من رو یاده پروفسور اسلاگهورن میندازه :grin:

image

3 پسندیده