یکی از تصویرهای زیر را با جزئیات کافی توصیف کنید!

اینقدرها هم بد نیست، هرچند کمی حرفه‌ای میشه ولی خوب جذابیت خودش رو داره :smiley:

2 پسندیده

:heart_eyes:الان جون میده بشینیم پشت سر یوسف غیبت کنیم. :grin:
یاد اصحاب دانشگاه افتادم، یه ایده ای میدادیم شروع میکردن به نقد و بررسی و در نهایت میگفتن بودجه نیست! الان داستان جایزه های ما شده … ای خدا! پس کی قراره ما جایزه مونو بگیریم… :roll_eyes:(خدا هم میگ اون دنیا در خدمتیم :sleepy:)

3 پسندیده

جایزه هست کی گفته نیست؟ البته به قول معروف «جایزه هست ولی کم، در مصرف جایزه دقت کنید» :grin:

3 پسندیده

من یه ایده دارم برای مسابقات هفتگی و یا ماهانه -که کیفیتش احتمالا بهتر میشه-
چند تا سرگروه از بچه های نویسنده و یا ویراستارها انتخاب بشن و بچه ها نوشته هاشون رو برای اونا ارسال کنند، توی این فرآیند یکم نوشته ها چکش بخوره و تبادل نظر بشه، بعد وارد مسابقه بشه.

3 پسندیده

شما جایزه رو بده ، ما در مصرفش دقت می کنیم

4 پسندیده

چیزی شبیه به همینه. ولی فعلا کمی انفرادی تر. مثلا تعداد سوالها و جوابهایی که فرد در هفته میپرسه و میزاره، یا نوشته های خوب …

3 پسندیده

الان همتون دارید به این سوال چطور میشه خوب و با جزئیات توصیف کنیم جواب میدید؟ :neutral_face: چرا دارید چت میکنید زیر سوال :neutral_face: چراااا :triumph:

این عصبانیتم چند تا لایک داره؟ :joy:

5 پسندیده

اینجوری نگاه کن که داریم جزییات یک مسابقه رو بررسی میکنیم. خودش نمونه‌ای از سئوال اصلیه! :grin:

2 پسندیده

اینکه داریم در مورد چگونگی مسابقه صحبت میکنیم، خودش یه نمونه ی عالی پرداختن به جزئیاته :blush:
یکمش هم از ذوق جایزه بود خب :see_no_evil:

3 پسندیده

من از الان بگم شرکت نمیکنم چون من یه پادپرسی ساده ام :sunglasses: پادپرسیای کنجدی میتونن شرکت کنن ساده ها بیان اینور منچ بازی کنیم :thinking:
به نظرم بر اساس بیشترین دعوت کاربر جدید در ماه + بیشترین مجموع فعالیت جایزه بدید
پارامتر هاش تعداد پاسخ در ماه تعداد سوال در ماه و تعداد دعوت منجر به عضویت در ماه رو میریزیم توی یه فرمول هم میزنیم عدد هرکس بیشتر از بقیه بود برنده اس :thinking: خیلی هم مفیده واسه پادپرس جایزشم صندلی داغ با شخصیت برتر ماه! یا هرچیز دیگه (نقدی کارت به کارت)

5 پسندیده

دقیقا همین پارامترها ساده رو کنار هم میزاریم که هم به جامعه کمک کنیم هم جایزه ببریم. تازه مهارتهای لازم برای نوآوری و تعامل هم تقویت میشه.

5 پسندیده

البته با این همه پارامتر منم باید برم منچ بازی کنم :neutral_face: ، ولی به نظرم مسابقه، تلاش خیلی جالبی هست، فضای پادپرس رو پویاتر میکنه.

3 پسندیده

یعنی شما کنجدی هستی؟ :thinking: کدوم همه ۳ تاس کلا دیگه :sweat_smile: همین امروز هممون کلی پاسخ! گذاشتیم. فقط یکمی ممکنه با این پارامتر ها پاسخ ها از سر باز کنی باشه که باز به نظرم برای بالاتر رفتن مشارکت ارزششو داره :thinking:

2 پسندیده

به حاشیه خوش اومدی من همیشه همینجام :grin:
تازه و کهنه نداره اگرم داشته باشه تازه بهتر از کهنه اس معمولا.
پیشنهاد میکنم به کنجدیا نزدیک نشی. انقدر سوال میپرسن که نگو!

2 پسندیده

من بخشی رو می نویسم، اونچه من ندیدم و یا شما طور دیگ ای دیدین در تکمیل پاسخ من بزارین:

زنگ هنر است. هوا آفتابی و گرم و خورشید مهربان می تابد. هر کسی میتواند هر کاری که میخواهد در این ساعت انجام دهد. حتی کثیف شدن کلاس اهمیتی ندارد. زمین پر است از خرده کاغذها. مداد و یا رنگ هایی که روی زمین ریخته است. همه شاد و خوشحال و با انگیزه کارشان را انجام میدهند و از آن لذت میبرند.
همکاری خیلی خوبی بین دو نفر از آنها دیده میشود. نور کلاس خیلی خوب است. خبری از فرم مدرسه نیست. ابزارهای لازم برای فعالیت هر دانش آموز مهیاست.
معلم هم از این همه انرژی بر سر ذوق آمده است. دانش آموزی که در جلوی میز معلم ایستاده است، شیطنت خاصی دارد. از آنهایی که هرگز حاضر نیستند لحظه ای از ساعت ورزش را از دست بدهند. با اشتیاق مهمان را به کلاس دعوت می کند تا هنرش را به او نشان دهد و پرواز موشک اش را در هوا ببیند.
چه کتابخانه ی خوبی!

5 پسندیده

اگه جایزه هنوز سرجاشه من توصیفمو بنویسم وگرنه انگیزه ای ندارم تایپ کنم :grin:
جایزه هست؟

1 پسندیده

جایزه اش با من. بنویس

2 پسندیده

چقدر خوب. اسپانسر پیدا شد :sweat_smile:

1 پسندیده

برای من پادپرسی ها با پسرام هیچ فرقی ندارن. هر چی برا اونا گرفتم برا شما هم میگیرم.
حالا فاطمه جان می تونی انتخاب کنی پاک کن مدل قلبی دوست داری یا عروسکی؟

2 پسندیده

نخیرم . فرشته خودش هم شرکت کننده هست باید توی رقابت شرکت کنه. :wink:

2 پسندیده