آخرین کتابی که خریدی چیه؟

عضو کتابخونه شدن خیلی خوبه اگر بدونید چقدر در مصرف همین کاغذ صرفه جوبیی میشه و هم تو یه مجع عمومی قرار گرفته مسلما با موارد بیشتر و بهتری آشنا میشید…

5 پسندیده

با توصیفی که بعد از این از کتاب کردید معلومه که کتاب جذابیه، چیزی شبیه یک فیلم دیدنی!

4 پسندیده

پی دی اف
ش گیر نمیاد🤔
@somo849

2 پسندیده

والا من اصلاً دنبال پی دی افش نگشتم ولی مطمئنم کتابی به این خوبی حتمن مورد توجه کسب و کارایی مثل فیدیبو قرار گرفتن.

5 پسندیده

کتاب کاش کسی جایی منتظرم باشد
نویسنده: آنا گاوالدا
مترجم: ناهید فروغان
نشر :ماهی
قیمت: 15000 تومان
208 صفحه
I-Wish-Someone-Were-Waiting-for-Me-Somewhere

4 پسندیده

یه کم درباش می‌نویسی؟

2 پسندیده

شاید یکی از دلایل کمتر خریدن کتاب و در صورت صحیح بودن آمار،دسترسی سریع به اطلاعات و کتاب های الکترونیک باشه.مخصوصا برای افرادی مثل من که کتاب خون نبودم…

3 پسندیده

من از کتابهای الکترونیکی بشدت بدم میاد اما فعلا رواج کار به همین منواله و خیلی هم بده

1 پسندیده

آخرین بار کتاب چرخه های افول اخلاق و اقتصاد سرمایه اجتماعی و توسعه در ایران نوشته دکتر محسن رنانی و دکتر رزیتا موٌیدفر ،حدود یکماه پیش و با قیمت 52 هزار تومن در 520 صفحه رو واسم خریدن.
کتاب در سه بخش تدوین شده و بخش اول که نصف کتاب را شامل میشود،با نگاهی توصیفی به سرمایه اجتماعی در کشورمان برای تمامی علاقمندان به این مبحث و دغدغه مندان وضعیت اقتصادی و فرهنگی ایران مفید و موثر خواهدبود. بخش دوم با نگاهی تحلیلی و عمیق تر ،بنیادها-پیامدها و نظریه های سرمایه های اجتماعی را به صورت ساده بیان میکند و در نهایت بخش سوم با نگاهی تحلیلی به بخش اول برای دانشجویان رشته های مرتبط،مسیر پژوهشی و نشان راهی را فراهم میآورد.
DSC_0170 DSC_0171

2 پسندیده

برای خودم بیشتر اطلاعات الکترونیک و شبکه اینترنت تاثیر داره.
حالا چرا بدتون میاد!؟

2 پسندیده

خب خسته کننده ست.چشم اذیت میشه.لذت ورق کاغذی رو نداره.ما رو از نوشتن دور میکنه وذهنمون درگیر تکنولوژی بیشتر میشه که هر بار کدوم سایت یا کدوم مرجع بهتره

3 پسندیده

خب این که ساده هست موقع خواندن کتاب پی دی اف گوشی رو ،روی حالت پرواز بذارید . نور رو هم با توجه به زمان مطالعه تنظیم کنید. البته میدونم برای بعضی ها واقعا اذیت کننده است اما میشه آدم ده دقیقه از شبکه های مجازی کم کنه و روزی حتی یک صفحه بخونه ! فکر نکنم برای چشم هم خیلی اذیت کننده باشه.