اگه این روزها در استفاده از سایت پادپرس به مشکلی برخوردی، بهمون بگو؟

دوستان این روزها یه سری تغییرات رو در سرور پادپُرس و همین طور cdn ی که استفاده میکردیم، داشتیم. این تغییرات قراره سرعت دسترسی رو به سایت افزایش بده :facepunch:. از فرید عزیز که ازمون حمایت کردن و چنین سروری رو برای پادپُرس فراهم کردن، خیلی ممنونیم :blush:

البته به دلیل اینکه از سمت بعضی سرویس ها تحریم‌ هستیم، ممکنه در این انتقال، با بعضی مشکلات در وصل شدن به پادپرس روبرو شین. مثلا سایت روی مرورگرتون باز نشه یا دیر باز شه، یا برای وصل شدن بهش نیاز به استفاده از فیلترشکن پیدا کنین، و یا تصاویر و موضوعات قدیمی به درستی لود نشن و … .

لطفا اگه به مشکلی برخوردین از طریق پاسخ به این پرسش و یا طرح موضوع جدید به گوشمون برسونین تا بتونیم وضعیت مناسبی رو برای دسترسی به پادپرس ایجاد کنیم.

ممنون از همراهیتون :tulip:

7 Likes

نمی‌دونم فقط برای من یا برای همه پیش اومده:
وقتی خواستم پادپرس رو به صورت اپ گوگل کروم در بیارم (Add to home screen)، نتونست اطلاعات لازم رو پیدا کنه و به صورت یک سایت عادی ثبتش می‌کنه. فکر می‌کنم موارد مربوط به این مثل manifest و favicon نصب نشدن.

الان دوباره چک کردم مانیفست اوکی بود و اپ رو نصب کرد، فقط انگار آیکونهای پادپرس رو پیدا نکرده.
Screenshot_2020-02-04-23-18-46-1

1 Like

ممنون که خبر دادین. من چک کردم و به مشکلی برنخوردم. ادرس دهی لوگو و فیوآیکون رو هم مرور کردم و همه چی سر جاش هست. ممنون میشم یه بار دیگه امتحان کنین، شاید مشکل از اتصال وب و یا چیزهای مشابه باشه.

1 Like

احتمالاً همین طوره.
چون روی سایت خودم هم کار نکرد.

1 Like

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چرا سوال تکراری من بسته شده؟

الان بدون فیلترشکن سایتتون بالا نیومد این پیغام رو داد

1 Like