بدون اینکه اسم شغل خود را بگویید، توضیح دهید که چه کار می کنید؟

پرسش برگرفته شده از Job Vision

26workologist-articleLarge

10 پسندیده

با شغلم فضای خونه و اداره و … را روشن میکنم، اسبابی رو فراهم میکنم تا لوازم الکتریکی منزل ، اداره یا هرفضای دیگری قادر به کارکردن باشن.

11 پسندیده

اطلاعات رو دسته بندی و از نظر فیزیکی و امنیت محافظت میکنم تا در مواقع لزوم بشه به صورت ایمن ازشون استفاده کرد.

10 پسندیده

با کسب و کارها تعامل میکنم تا به استفاده از خرد جمعی به شکل باز (open)، یا همون جمع‌سپاری، برای رشد خودشون ترغیبشون کنم.

9 پسندیده

کار من فردی نیست و تیمیه.
از دسترسی و تخریب روبات ها در فضای وب جلوگیری میکنیم(به زودی). وب سایت ها رو از نظر تعامل میسنجیم(به زودی). خدمات تبلیغاتی ارائه میدیم(به زودی)

چون هنوز پرده برداری نشده میگم به زودی

8 پسندیده

من در مورد چیزی به مردم اطلاعات میدم که معنی انسانیت رو به ما هدیه میده؛ من دفترچه راهنمای استفاده از اون ابزاری که توی وجود هممون هست رو به دیگران آموزش میدم و زندگی خیلی ها رو عوض کردم

9 پسندیده

ارتباطات را بین افراد جامعه تامین میکنم، نه به تنهایی بلکه با تیم های متعدد اینکار را انجام میدهم و انگار با شغلم جهان را به دهکده کوچک تبدیل میکنم :slight_smile:

7 پسندیده

من به گروههایی از آدما کمک میکنم متوجه بشن کجای کارشون میلنگه و برای حلش همراهی شون میکنم.
@Tohid4286 دعوت میکنم این سوال رو جواب بدی.

9 پسندیده

شغل من تنهایی عجیبی داره. انگار توی یک سیاره تنها نشسته باشی و به بقیه سیارات و ساکنانش با تلسکوپ نگاه کنی.
و اینطوری میشه که آدم ها افسردت می کنن! شاید اگر آدم ها کمتر دو رو بودند ما کمتر افسرده می شدیم.
@Jalal_Razavi شاید کارت سخت تر بشه وقتی من دارم نگاهت می کنم.
@Farshid1 شاید خوشحال بشی وقتی شاهراه های دهکده ت رو مرتب می کنم.
@lolmol شاید ما نبودیم استارت آپ های زیادی میومدن پیشتون و شاید استارتاپ های بدتری گیرتون میومد.
ما جنگجو هستیم اونم توی صف اول. ما برای گردش آزاد اطلاعات می جنگیم.

10 پسندیده

۴ پاسخ به موضوع دیگری منتقل شد: چطوری یه تیم کاری تشکیل میدی؟

آدم ها رو متقاعد ميكنم كه به من نگاه كنن یا اعتماد كنن.

9 پسندیده

از این سخت تر؟ :grin: فعلا یکم اونورو نگاه کن :sweat_smile: چطوری با نگاهت کار ما رو سخت میکنی؟ سخت یعنی چی؟

3 پسندیده

مثال زدم. فرضی :)))
شما راحت باش و نگران نباش

3 پسندیده

من میتونم با استفاده از دستگاه ها کاری کنم که کوچکترین تغییرات داخل بدنتون رو ببینید و گاهی اوقات مشکلات داخل بدن رو رفع میکنیم.

11 پسندیده

فکر کنم شما زحمت اجرای عمل انتخاب طبیعی روی کسب و کارهای اینترنتی رو میکشی! درسته؟ :joy::joy:

4 پسندیده

بچه هارو خوشحال ولی پدر مادرهارو عصبانی

7 پسندیده

به آدما کمک میکنم که تو کسب و کاهاشون راحت تر سیستم سازی انجام بدن .

9 پسندیده

دنبال هر سرنخی در فضای وب که ریشه هایی از مفاهیم گنگ یا کمتر دیده شده درش وجود داشته باشه میرم.

6 پسندیده

دوست عزیز، مشتاقم از تجربیاتتون در این کار بشنوم

طرح سوال خیلی باحاله!!

من برای توسعه افراد یک مجموعه تلاش و برنامه ریزی میکنم. توسعه از نظر حرفه ای و شخصیتی که بتواند جنبه های مختلف کاری اونها رو در بر بگیره و باعث بهبود عملکرد اونها بشه. برای این منظور از هر ابزار و امکاناتی شاید استفاده کنم. شاید گاهی درس بدم بهشون و شاید گاهی مشاوره و گاهی کمک های غیر مستقیم!

1 پسندیده