بدون اینکه اسم شغل خود را بگویید، توضیح دهید که چه کار می کنید؟

من شغلم رو عوض کردم، الان شغل من اینه که سر ادم هایی که دارن زحمت میکشن الکی داد و فریاد میکنم تا بالا دستی ها خوشحال باشن، بعد هم به همون هایی که زحمت میکشن هر روز جواب میدم که امروز حقوق میگیری در حالی که از پول خبری نیست
یه کار دیگه هم که میکنم اینه که به اون هایی که دارن زحمت میکشن میگم بیشتر کارکنید تا جیب یه عده پر شه :unamused: :unamused:
از کار خودم متنفرم

4 پسندیده

تمام روز رو می‌خونم و روی کیبورد ضرب می‌گیرم تا فرداش آدم‌ها چیزی برای پاک کردن شیشه‌ها یا تو ادارات برای پهن کردن زیر بساط صبحونه‌شون داشته باشن. حالا شاید کسانی هم پیدا بشن که چیزی ازش بخونن.

5 پسندیده

وای چقدر قشنگ توصیف کردید…
شغل و توصیفتون رو خیلی دوست داشتم و همیشه واسم سوال بود هنوزم کسی روزنامه میخره که بخونه؟؟ میشه بگید نسبت به 10 سال پیش چقدر هیجان کاری و شرایطتتون عوض شده؟؟؟

3 پسندیده

من به ماشین‌ها یاد می‌دیدم که چجوری داده‌ها رو آنالیز کنن

4 پسندیده

مرسی.
خب متاسفانه روزنامه‌ها در ایران در وضع خوبی بسر نمی‌برن. فارغ از اثراتی که فضای مجازی داشته اما خب مشکلات بزرگتری که برای روزنامه‌ها بوجود آوردن باعث شده روزنامه‌ها کارکرد خودشون رو از دست بدن و بسیار خنثی و کم‌اثر بشن این روزها.
من در چند روزنامه نوشتم یا می‌نویسم اما به‌طور مشخص در روزنامه خراسان کار می‌کنم و این روزنامه هم فارغ از اشتراک‌هایی که داره، روی دکه خیلی کم قرار می‌گیره و فروشش کمه. مخاطب ما هم بیشتر افراد مسن هستن.
اما بهرحال کار روزنامه‌نگاری هیجان و تنوع خودش رو داره. بخصوص حالا بخشی که من در اون کار می‌کنم بخش خانواده، سبک زندگی، طنز و همچنین فعالیت در حوزه کودک و نوجوان هست. این‌ها باعث شده که خب تنوع و زیبایی‌های داشته باشه. اون‌چه که خیلی آدم‌ها رو توی کار روزنامه‌نگاری داشته قطعا عشق و علاقه است چون حقوق یک روزنامه‌نگار هم واقعا جالب نیست به نسبت کاری که انجام می‌ده و دردسرهایی که واسش داره زیاد نیست.
در مجموع که خدا رو شکر و ممنون که پرسیدین.

5 پسندیده

من برعکس، داده‌ها رو دستکاری میکنم تا ماشینها نتونن یاد بگیرن :grin:

کمی جدی-کمی شوخی، الان کارم اینه که ملت رو سرکار میزارم میگم پول بده تا بگم کَی میتونی پول دربیاری؟ بعد اگه درست بود که چه بهتر، اگه نبود هم یه بهونه دست و پا میکنم که اینطوری شد و اونطوری شد :grin: :joy:

2 پسندیده

نگو که سایت اموزش چگونه پولدار شوید داری؟؟؟

3 پسندیده

من تراوش ذهن را غربال می‌کنم بلکه چیز مفیدی دستگیر شود.

1 پسندیده

نه، حدس بعدی چیه؟ :grin:

1 پسندیده

اداره بورس کار می کنید و یا تو دفاتر مشاوره بورس ؟؟؟

صدای کسایی که میخوان صداشون شنیده بشه رو ضبط میکنم و میکس و مسترینک میکنم تا بهتر به گوش شنونده ها برسه :slight_smile: