برای آخر هفته چه فیلم‌هایی رو پیشنهاد میدی ببینم؟

برای پنج شنبه شب یکی 2 تا فیلم خوب میتونید معرفی کنید؟

معرفی این شکلی باشه خیلی بهتره:

سال ساخت:
ژانر:
کشور سازنده:
خلاصه داستان جوری که اسپویل نشه:

دنباله‌ی موضوع چه فیلمی، چرا؟

6 پسندیده

خُب چون دقیقاً مشخص نکردی پنجشنبه چه تاریخی مدنظرته، من فرض میکنم واسه همه پنجشنبه های از الان به بعد نیاز به معرفی فیلم داری :smiley:

پیشنهادای من:

1. the great beauty 2013

ژانرش هم تا جایی که من متوجه شدم یه چیزی بین کمدی و درامه.
ساخت ایتالیاست. البته فیلم معروفیه که نامزد اسکار هم بوده واسه همین ممکنه دیده باشیش.
داستانش: چی بگم :laughing:داستان قشنگیای شهر رم هست.

2. pain and glory 2019

ژانر: درام
ساخت کشور اسپانیا.
داستانش: این یکی هم زیبایی های شهر مادرید و کشور اسپانیا رو به رخ کشیده :sweat_smile:
image

6 پسندیده

دیدن آواتار که اگه بتونی ۳ بعدی شو ببینی که خیلی خوبه
ماما ۲۰۱۳ یکم ترسناک

5 پسندیده

:+1: :+1:
این که فیلم هایی که معرفی کردی هر دو غیر هالیوودی و محصول کشور هایی غیر از آمریکا بودن برام خیلی جالب بود .

گرچه اصلا میونه خوبی با زیرنویس ندارم ولی خیلی مشتاقم که فیلم های غیر آمریکایی رو هم ببینم . خیلی پیشنهادت عالی بود بازم معرفی کنی استقبال میشود … :grin: :grin:

3 پسندیده

تازگی‌ها این دو تا رو دیدم:

۱. Long Day’s Journey into Night که خیلی خوب بود.

۲. The Lighthouse هم عالی بود.

5 پسندیده

فیلم ارباب جنگ با هنرنمایی نیکولاس کیج.
من دوستش دارم چون با این که موضوع پر از خشونته ولی کارگردان و نویسنده این خشم رو ضریب منفی بهش دادند و به شما کمک می‌کنند این داستان پرهیجان رو با آرامش ببینی و درک کنی.

Lord_of_War

4 پسندیده

شونصد فیلمی که پادپرسیا میگن باید دید!
وجدانا اونایی که پیشنهاد کردم حاصل عمری فیلم دیدنه :sweat_smile:
سخته دوباره بیام اینجا بزارم

5 پسندیده

اخیراً فیلم I’m Thinking of Ending Things رو دیدم و به جر‌أت بهترین فیلمی بود که توی سال ۲۰۲۰ دیدم. فوق‌العاده خوب بود.

2 پسندیده

Attraction 2017
کشور سازنده : روسیه

بد نیست یبار ببینی من که دوستش داشتم .

2 پسندیده

دنبالش هم اومده (Attraction 2)… با اسم Invasion
کشور : روسیه
از تولید کننده های فیلم کلمبیا پیکچرز سونیه - در هر دو فیلم جلوه های ویژه و… به خوبی کار شده .
فیلم سال : 2020

دانلود :

نسخه سانسور شده - ترافیک نیم بها (زیرنویس چسبیده) : https://upmedia.me/foreign-movies/5618/دانلود-فیلم-attraction-2-invasion-2020.html

نسخه بدون سانسور - ترافیک نیم بها (زیر نویسشو باید جدا دانلود کنید): https://www.nabmoviees.ir/دانلود-فیلم-attraction-2-2020/

دوبله فارسی این فیلم هنوز نیومده

2 پسندیده

تماشای i lost my body رو توصیه می‌کنم از دست ندی.
یه انیمیشن که سال 2019 ساخته شده و امتیازهای بالایی هم در سایت‌های review گرفته:

1 پسندیده

فیلم دوازده مرد خشمگین
ساخت‌ ۱۹۵۹
کشور آمریکا
جنایی
جزو ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ در IMDB

یک هیئت منصفه‌ی ۱۲ نفره باید در جلسه‌ی دادگاه برای اعدام یک نوجوان قاتل تصمیم بگیرن. ۱۱ نفر موافق اعدام و ۱ نفر مخالف. جدال جالبی بین این افراد شکل میگیره.

فیلم تماما در یک اتاق فیلمبرداری شده ولی خسته‌کننده نیست. با خانواده هم میشه دید.

2 پسندیده

منم دیشب این فیلم و دیدم. جالب بود. با کتاب روان‌درمانی اگزیستانسیال که دارم می‌خونم همسو شد
@Suhrawardi