بهترین سایت برای خرید داکت اسپليت الجی كجاست؟

سلام دوستان
من باید چند تا داکت اسپلیت بگیرم. خیلی شدید نیاز دارم. چندجارو بررسی کردم قیمتهارو و متاسفانه متفاوت بود قیمتهاشون … . یکم تردید دارم از کی بگیرم.

اگر سایتی میشناسید که قیمت خوب میده به من پیشنهاد بدین. البته من خودم میچرخم و اگه سایت خوبی پیدا کردم حتما اینجا اعلام میکنم تا شما هم بتونین خرید کنین ازش.

منتظر پیشنهاد شما هستم.

بهترين سايت براى خريد يه چيز مشخص مثل داكت اسپليت ال جى رو نميشناسم. ولى:

• بهترين راه براى پيدا كردن فروشگاه مناسب خريد يه كالاى كاملا مشخص، گوگل كردن ساده و حدود ٢٠ دقيقه وقت گذاشتن هست.

• بهترين سايت براى بررسى قيمت هاى اين كالا موتور پيشنهاد قيمت ترب هست نه پادپرس:

https://torob.com/p/0244e4ef-6bc1-4a35-9170-a54e543c03a6/داکت-اسپلیت-36000-الجی/

• در نهايت يكى از بهترين جاها براى گرفتن بك لينك محصولِ احتمالى پادپرسه. و بهترين روش براى معرفى محصول يا خدمات تو پادپرس، روشهاى صادقانه‌تر یا هوشمندانه ای هست كه كمتر به درک مخاطب توهين ميكنه.

پیشنهادم اینه که تو حوزه ای که مهارت و تخصص دارین شروع کنین به تبادل دانش و تجربه در پادپرس، این طوری زودتر سطح اعتبارتون میره بالا و به راحتی و صادقانه میتونین محصولات و خدماتی که میخواید رو تو پپ معرفی کنین.

4 پسندیده

سایت که زیاده…اما من بیشتر ترجیح میدم حضوری برم جایی خرید کنم.مخصوصا این چیزارو که خیلی قیمت بالایی هم دارن…نهایت حتی اگه از سایت هم بخوام چیزی بخرم حتما اون سایت باید یه فروشگاه فیزیکی داتشه باشه تا خودم برم اونجا ببینم که چی دارن.

3 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: چطور در پادپرس برای سایت خودم بک لینک بگیرم؟