تا حالا فکر کردی یک اکانت سازمانی در پادپرس برای سازمانت ایجاد کنی؟ بله یا خیر؟!

دنباله‌ی موضوع چه‌طور در پادپرس اکانت سازمانی ایجاد کنم؟:

کارمند یک شرکت یا سازمان کوچک هستی؟
مدیر یک مجموعه یا بنیان‌گذار یک شرکت یا استارتاپ هستی؟
معلم یا ناظم یا مدیر یک مدرسه هستی؟
یا اصلا عضو یک انجمن مردم‌نهاد یا فعال اجتماعی هستی؟

اگر بله،‌

• تا حالا فکر کردی که یک اکانت سازمانی (بیزینسی) در پادپرس برای سازمانت ایجاد کنی؟
  • بله
  • خیر

0 رأی‌دهنده‌

4 پسندیده

در پادپرس نه ولی در جای دیگه آره

2 پسندیده

حالا چرا؟ :thinking:

2 پسندیده

چون فکر نکنم مشتری زیادی داشته باشه پادپرس گلچینی از بعضی آدمهای با حوصله س و برای هر تبلیغی مناسب نیست و بازخورد خوبی دریافت نمیشه

2 پسندیده

یعنی شما فکر میکنین اکانت بیزینسی لزوما برای تبلیغه؟
این اولش میاد به ذهنتون؟

این مثل قضیه مرغ و تخم مرغه. کسی سوال نمی پرسه چون فکر میکنه کسی جواب نمیده و کسی جواب نمیده چون کسی سوالی نپرسیده!

2 پسندیده

اوایل خیلی بهش فکر میکردم چون بودن توی پادپرس نیاز به یه سبک خاص فکری داره که حلقه گمشده سازمان های فروش محور مثل حرفه من هستش
ولی از اونجایی که مدیران سازمان هم از جنس انسان های برون گرای به شدت شهودی هستن، نتونستن این رو بپذیرن که توی یه چهارچوب یه سری چیزها رو تایپ کنن بنابراین منصرف شدم

2 پسندیده

خیلی نکته جالبی بود!
به نظرتون فارغ از اینکه پادپرس الان چه شکلیه، برای اینکه این تیپ افراد که در موردشون صحبت میکنی بتونن از بستری برای حل مسائلشون استفاده کنن، این بستر رویایی باید چه ویژگی‌هایی می‌داشت؟
می‌تونین یه خورده سعی کنین توصیفش کنین؟ خیلی بدون محدودیت (limitless) فکر کنین.

به عنوان یه حرکت کوچیک، این پست رو نگاه کنین:
چه طور یه اسم خوب برای برند جدید یا استارتاپم پیدا کنم؟
پادپرس، راهنماهایی به این شکل برای سازمان‌ها و نحوه‌ استفاده‌شون از پادپرس یا کارکردهایی که می‌تونه براشون داشته باشه،‌ نداره. ایجاد این راهنماها چه قدر می‌تونه موثر باشه به نظرتون؟

2 پسندیده