تست خودشناسی مناسب چی سراغ دارین؟

نکته ی جالبی بود، و باهات موافقم.

به نظرم میرسه تست برای فعالیت مجازی افراد موثق هست، مخصوصا که بازی های مجازی رو میسنجید. و نمیشه به راحتی به رفتار در فضای حقیقی تعمیمش داد؛ مگه اینکه موقع تست زدن به جای فکر کردن به مواردی مثل بازیهای انلاین، فعالیتهای حقیقی رو در نظر بگیریم (که خب بعضی سوالا یه کم بی معنا میشه).

2 پسندیده

Achiever: 53%
Explorer: 47%
Griefer: 87%
Socializer: 13%

1 پسندیده

حالا این پارامتر ها رو بخوایم تحلیل کنیم چطوریه؟ :thinking:
من به درک درستی نرسیدم :sweat_smile:

1 پسندیده

توی بازی و اگر براساس روحیات جواب داده باشی، توی شخصیت فردی، دو پارامتر اول به نحوه هدفگذاری فردی مربوط هستن و دو پارامتر بعدی نحوه تعامل با دیگران. توضیح ساده‌ای که توی ذهن دارم اینه:

اچیورها بیشتر روی هدف تمرکز دارن برخلاف اکسپلوررها که به این اهمیت میدن که راههای تازه رو امتحان کنن. توی تعاملها، گریفرها ترجیح میدن که نزارن بقیه بازی رو ببرن برخلاف سویشلایزرها که ترجیح میدن در رقابتی منصفانه شرکت کنن.

3 پسندیده

تست شخصیت شناسی برای شناخت تیپ خلاقیت شما:

طراحی تست عالی هست، توش از بازیسازی های گرافیکی کمک گرفته و جذابه پیش رفتن درش.

خروجیش برای من اون بک‌گراند آبیه بود و بهم گفت که برو با یه Maker رفیق شو:

بک‌گراند شما چه رنگی در اومد؟

4 پسندیده

همون چیزی که انتظار داشتم The Artist
The_Artist_Instagram_Feed

به من گفت با یک تهیه کننده رفیق شو

حالا که گفت آرتیست ، این انیمیشن و ببینید ، حدود 4 سال پیش ساختمش ، مربوط به درخت هم میشه (پرسش امروز پادپرس).

7 پسندیده

منو گفت خود خطر

جالب بود چون همه چی درست بود

2 پسندیده

عکسش هم بذاری عالی میشه ، خطر چه شکلیه ؟

2 پسندیده

انیمیشن من رو یاد فیلم «زیر درخت هلو» ایرج طهماسب انداخت. ممنون بابت به اشتراک گذاریش :+1:

3 پسندیده

تست خودشناسی خلاقیت

توصیفش از من که خیلی میخورد:

• High levels of creative energy, spirit of curiosity and play
4 پسندیده

chrome
:grin:

3 پسندیده

سلام رفیق! :raised_hand_with_fingers_splayed: دیگه من نمیگم، خودت منتظر بعضی ایده‌ها برای ساخت و ساز باش لطفا :grin:

2 پسندیده

فعلا که برعکس بوده خود maker ایده داده بقیه بسازن :joy: اسمش اشتباهه به نظرم
به جای maker میزاشتن کف بین یا چشم انداز بین یا هرچیزی که ساختنش توی مغز فقط اتفاق میوفته تا توی عمل. نکاتی که گفته همش همیناس اما اسمش خیلی عملی به نظر میرسه :sweat_smile:

3 پسندیده

من هم inventor در اومدم میگه برو سراغ یه maker!! (:rage::angry::angry:) تصمیم گرفتم که با هوش مصنوعی یه maker بسازم!!! :grin: یکی دو خطش ارور میده، آماده شده، به نیازمندان به maker خبر میدم بیاین ور دارین!!

4 پسندیده

همه خواهان جلال هستند ، چاره ای نیست جلال باید دو شیفته کار کنه . همیشه تهیه کننده کمه ، خودم باید کارهام و انجام بدم.

2 پسندیده

اگه ساختی یه نسخه به من بده بزارم جای خودم استراحت کنم :grin:

2 پسندیده

Screenshot_2019-04-28-22-05-53
:face_with_monocle:

3 پسندیده

حتما. منتها میتونی در پیش فروش شرکت کنی!! :smile::grin::joy:

چه خـــوب بـود… :ok_hand::clap:

1 پسندیده

ایییی دست رو دلم نذارید ، این و با هزارتا بدبختی بین شیف کاری ساختم تا به جشنواره 180 ثانیه ای بانگ پاسارگاد برسه . به اون همه اسم توی تیتراژ آخر کار توجه نکنید صفر تا صد کار و وقتی از شرکت می رفتم خونه ساختم تو مدت 40 روز به بیانی دیگه یک کتاب و زیر نور شمع نوشتم به سختی.

ولی نتیجه چی شد ؟؟؟؟ این کار برنده شد

انیمیشن تیغ
زمان مغول بود کل داورهای مسابقه رو می اوردم و اول بهشون می گفتم چرا این برنده شد ؟ بعد هر دلیلی که می اوردند اصلا مهم نبود در نهایت گردنشون و می زدم.
شاید بخاطر این جایزه و برد که کلی جا جایزه گرفته بود و اینا دیدند به انیمیشن گمنام من جایزه بدن خودشون می رند زیر سوال ، ایرانه دیگه همه چیز مهمه جز اون چیزی که باید مهم باشه.

2 پسندیده