علت جذابیت پادپرس چی می‌تونه باشه؟

سلام دوستان ! برام جالبه از وقتی که با پادپرس آشنا شدم دیگه نمیتونم ازش دل بکنم…
نمیدونم بخاطر کمبود ارتباطات هست یا نه ولی گشت زدن تو پادپرس میتونه مثل یه کتاب 500 صفحه ای جذاب منو ساعت ها مشغول نگه داره

واقعا به همچین سایتی به شکل Quora نیاز بود بنظرم…

6 پسندیده

خوب یک نکته اینه که پادپرس فیت شخصیت شماست (اگر تمایل داشتین کمی پروفایل رو شفافتر کنین تا پادپرسی‌ها بیشتر با شما آشنا بشن. اینجا انسان بودن کمتر مورد قضاوت سخت قرار می‌گیره :slight_smile: )، حس میکنم فردی خلاق و تشنه ارتباط مفید هستید. امیدوارم از نظر توجه به دیگران و رشد همزمان خودتون و بقیه هم در سطح خوبی باشین، در اینصورت بسیار بیشتر به اینجا علاقه‌مند میشین و البته اینجا رو به جای بهتر هم تبدیل خواهید کرد.

6 پسندیده

به شخصه انگیزه‌های زیادی من را جذب پادپرس می‌کند. پیش‌تر در موضوع چه انگیزه‌هایی شما را جذب پادپرس می‌کند؟ در این باره نوشته‌ام و بسیاری از پادپرسی‌ها هم دلیل جذب شدن‌شان را نوشتند.

همین‌طور خواندن این موضوعات را هم پیشنهاد می‌کنم:

4 پسندیده

بله بخش زیادی از شخصیت درونیم منطبق بر این فضاست.

در مورد پروفایلم باید بگم یه ایده طنز بود که این بلا رو سر یکی از آیکونای پادپرس بیارم ، دست به فتوشاپ شدم و یه چیز ترکیبی از صندوق صدقات و کارت بانکی تولید شد همونم گذاشتم پروفایلم . یجورایی هدفم این بوده که اگه پرسشی مطرح میکنم پاسخ دهنده احساس راحتی کنه و از محیط کمی بی روح و خشک پادپرس دور بشه. شاید بعدا عوضش کردم !!

4 پسندیده

نه اتفاقا اون عالیه :heart_eyes: منظورم اسم و بقیه مشخصات بود. امیدوارم بیشتر از شما و فعالیتهای شما در این فضا ببینم.

متاسفانه من با کورا نتونستم ارتباط برقرار کنم و حس میکنم تفاوتی عمیق بین پادپرس و اونجا برقراره. بعضی جنبه‌ها یکسان هستن ولی بعضی جنبه‌ها نه (البته سایز هم موثره ولی ذات کورآ کمتر به سمت رشد فردی و حس تعلقه به نظرم)

کمی در دوران رکود تولید شادی به سر میبریم :grin: وگرنه کارهای باحال هم انجام میشه. اساسا همین ایوان برای راحتی نسبی و شاد بودن جدا از فضای خشک پرسشهای جدیه. خواستید به اتاق بازی یه نگاهی بندازین، چیزهای خوبی پیدا میشه.

5 پسندیده

دنیای خاص و جذابی است :earth_americas: وارد شدنش راحته اما خارج شدن ازش سخته.

3 پسندیده

هنوز هم میشه خیلی جذاب تر بشه !
موضوعات مختلف میتونن بصورت بارش پرسش دوباره ایجاد بشن و البته تیم مدیریت میتونه جذابیت های بصری پادپرس (مثل خط نوشتاری ،رنگ زمینه،ویرایش تیتر به تیترهای جذاب تر و…) رو ارتقا بده و البته حتما مشارکت پادپرسی ها تاثیر بسزایی خواهد داشت .