میز کار کی قشنگ تره؟

حس کاغذی یه چیز دیگه اس. بوش هم خوبه :grin:

3 پسندیده

از این نوع و سبک میزکاری و اداری خوشم میاد … :wink:
میزکارم رو میزارم ولی الان نه شبه وحشت میکنید :smile:
بزارم صبح شه ملت آسوده خاطر باشن :grin::joy:

3 پسندیده

البته من اعتراف میکنم که میز کاری من قشنگ نیست چون دفتر کارم است و میدانید که میز کاری یک نتورک انجینر چگونه است، شما در حال مشاهده کابل ها و ابزار نتورک هستید.

12 پسندیده

من تقریبا 8 ساعت در روز پشت این میزم و فقط با ارقام عدد و آنالیز اعداد دسته و پنجهنرم میکنم. ولی این گل و گیاها طراوت به میز کارم آورده تا بین این اعداد غرق نشم. ولی میز کار خیالم

سبک انگلیسی هست

14 پسندیده

میزکارم با بهم ریختگی هاش ومشخصه حال نداشتم پاشم عکس درست درمونی بگیرم :smile: ولی اصلا این سبک رو دوستندارم :expressionless::persevere: و دوستدارم میزکارم به شکل دیگه ای باشه شاید تغییر دادم وشاید بزارم بعدا

11 پسندیده

چقدر گل هاتو دوس داشتم. رنگ گلدونات هم قشنگن :heart_eyes:
از اون دفترچه ها هم دوس دارم:
خب باید پس این دو مورد و به لیست خریدم اضافه کنم :yum:

مرتبه که! فقط مراقب باش پات به سیم گیر نکنه :sweat_smile:
میز خوبیه. مخصوصا با سه تا کشو خیلی بدرد میخوره!

پ.ن: کی می تونیم با این سیم ها خداحافظی کنیم؟ یا یه جوری باشه که خیلی تو چش نباشن . ظاهرشون هم خیلی ناجوره …
موضوع مرتبط این امکان وجود داره که گوشی بدون اتصال به برق یا چیز دیگ ای شارژ بشه؟

3 پسندیده

این سیم برای اتصالی هست که من رو تختمم و برای شارژگوشی به کار میره.بنظرم همچیو نمیشه حذف کرد…خوبه گاهی ولی خب خودم که هیچ هر کی وارد میشه باید بگم جلو پاتو ببین :laughing::joy:

2 پسندیده

مرسی. گلدونام چندتاش جا عطری هستن. شما هم میتونید شیشه عطراتونو گلدون بکنید

12 پسندیده

ایده خیلی جالبی بود حتما استفاده میکنم :ok_hand:

3 پسندیده

اون عطر سمت راست ، گل و عشوه گر بار اورده ولی سمت چپه قلدر بار اورده

4 پسندیده

14 پاسخ به موضوع جدیدی منتقل شدند: طراحی بازی: بروز چه عکسایی از دنیای اطرافمون میتونه منجر به خلاقیت و تفریح شه؟

اتفاقا خاله من از توت فرنگی متنفره فرشتهههه بدجور که حاضر نیس بوش تو خونه بپیچه

جلال من حیون خونگی سگ و طوطی دوستدارم و البته اسب :smile: اما یه مدت سگ و طوطی رو چشیدم چون نیاز به مراقبت دارند بی خیال شدم …من نجاریم رو از پدر بزرگم به ارث بردم خیلی خوب نسبتا کار میکنم .(تعریف از خود :laughing::wink:)

5 پسندیده

احتمالا یه دونش عطره شیرین و عشوه گر بوده یه دونه دیگه تلخ و قلدر.

5 پسندیده

و اما رونمایی از دومین میز کار :heart_eyes:
از اونجایی که در میز قبلی مان، جایی برای نوشتن و کشیدن و بریدن نیست، مجبوریم نقل مکان کنیم به اینجا:

ضمن اینکه برای نوشتنی ها و ساختنی ها هم ترجیحم اینه که روی زمین بشینم. :thinking:
منتظر میزکارهای بعدی مان باشید :sunglasses:

9 پسندیده

چه خوشگله و خوبه…شلخته هم نیس مث من :sweat_smile::laughing:

2 پسندیده

نه دیگه قبول نیست، خیلی واضح آماده‌سازی وسیعی برای عکس انجام شده :grin:

3 پسندیده

از شما این حرفا بعیده هااااا نیس عایا :roll_eyes::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

نه دیگه من به عنوان داور بازی‌ها باید روی منصفانه بودن شرایط نظارت داشته باشم :sunglasses:

2 پسندیده

نکنه این میز کار یه چالشه ما خبر نداریم هاااان؟:smirk:
داوری برا چی؟ما که هنوز میز شما رو ندیدیم ببینیم چه کارتهایی داره امتیازا از چند شروع میشه ؟نشد دیگه نشد عاخه :joy::grin:

2 پسندیده

3 پاسخ به موضوع جدید منتقل شد: برای معرفی بهتر پادپرس، چه بازی‌هایی میشه در اینستاگرامش راه انداخت؟