چه کسی؟ چه تصویری؟

بازیه دیگه، اشکنک داره، سرشکستنک داره!

منتظرم یکی یه عکس بهتر پیشنهاد بده برام تا خودم رو از این نمای سیلون و ویلون خارج کنم :grin:

4 پسندیده

دعوت نشده اومدم تو بحث. برای آخرین کامنت عکس پیشنهاد میدم که @lolmol هست.
Elinor

9 پسندیده

از آقای فرشید @Farshid1 دعوت می کنیم به این بازی بپیوندن. :heart_eyes:
فرشید خان لطفا نظرت رو درباره ی بازی بگو و اینکه با یک تصویر برای یک پادپرسی بازی و ادامه بده!

3 پسندیده

در قدم اول بگویم خیلی بازی دلچسپی است چون هر کس برداشتی که از هر پروفایل دارد آنرا به تصویر میکشد و این خیلی ایده جالبی و هم تفریح و بازی است ، و بعداً برای @Maryam خانم کار شناس آی تی این تصویر را انتخاب میکنم .
:smiling_face_with_three_hearts:server-move

7 پسندیده

آیا میشود از دوستان خواهش کنم کسی از برداشت ذهنی خود برای پروفایل من هم تصویری انتخاب کند ببینم که در ذهن :brain: دوستان چیطوری هستم. :sunglasses:

4 پسندیده

من با توجه به نوشته هاتون، چنین چیزی به ذهنم میاد:

:thinking:

10 پسندیده

احسنت! به شما 90 نمره میدهم، اگر در تصویر این نی نمیبود و شخص تنها فقط می اندیشید آنوقت به شما نمره 100 را میدادم ولی با آنهم که شما از من هیچ تصویری به ذهن ندارید آفرین بر شما. :+1:

3 پسندیده

یه حرکت جدید :thinking: به نظرتون این عکس واسه پروفایل کی خوبه؟
muscleman

گیفه البته

7 پسندیده

:flushed::joy: من که حقیقتا جرات نمی کنم کسی رو پیشنهاد بدم!
الان این قبل و بعد عملش کلی تفاوته! قبل عمل یا بعد عمل؟ :sweat_smile:

4 پسندیده

و هم اکنون آقای @Naser_Eslami به این بازی دعوت میشن. :heart_eyes:
ناصر نظرت رو درباره ی بازی بهمون بگو و با یک تصویر برای یک پادپرسی بازی رو ادامه بده.

2 پسندیده

نظرم اینه که بعضی بازی ها خطرناکند اینم یکیشونه :slight_smile:
من تو این مدت با سه نفر بیشترین برخورد و داشتم یکی @yousef همش لایک می کنه آدم نمی فهمه کدوماش و دوست داشته اونم بخاطر نقشی هست که اینجا داره به نظرم نظراتشم خیلی نمی تونه شفاف بیان کنه چون خطرناکه

خب بریم سراغ @moalem
پیچیده است توضیح ندم بهتره

و آخرین کاربر @Zah_Ra
هدف مشخصه ایجاد تغییر مثبت تو زندگی همه

11 پسندیده

چقدر تصویر پیشنهادی خودمو دوست داشتم! ممنونم

تصویری برای @yousef میخوام پیشنهاد بدم!

شاید بشه این بازی رو هم کرد که هر کاربری شبیه به کدوم شخصیت کارتونیه؟

9 پسندیده

همه پیشنهادها برای پروفایلم باحال بودن. موندم کدوم رو انتخاب کنم، حتی این هم قبلا توی انتخابهام بوده

cool-cat-avatar-300x293

یا این

image

10 پسندیده

نظرات جالبی بود. بخصوص پیچیدگی فرشته کمی عجیب به نظر میاد!

کمی مسئولیت اثر داره روی این موضوع، ولی به طور فردی لایک رو برای این به کار میبرم که یک نفر نظر، دیدگاه یا ایده خودش رو به طرز مناسب و مفیدی ارائه کرد. یعنی مخالف نظر من بودن خیلی مهم نیست چون به اندازه هم‌عقیده‌ها، مخالفین خوبی که به رشد شخصیتی و ذهنی من کمک میکنن، رو می‌پسندم.

8 پسندیده

پادپرس بازی پیشنهاد من بود :wink:

5 پسندیده

تو دنیای واقعی، خیلی به من میگن مرموزی، چون کم صحبت ام. اما اینجا خیلی باز، بازی می کنم.
من پیچیده ام یا توضیح من پیچیده اس؟ :wink:
عکسم قشنگه :heart_eyes: زیاد در این حالت دیده شدم :grin:

5 پسندیده

گفتم بازی خطرناکیه
شخصیتت پیچیده است شاید هم نباشه این حدس منه ولی دلیلش و نمیگم . همین که ذهنی داری که مثل 20 تا اتوبان پیچ در پیچ داره اطلاعات و جابه جا می کنه و حالا این اتوبان و نشون هر کسی بدی فرار می کنه تا از یه جاده خلوت تر بره واسه همین تو دنیای واقعی نمیشه.
حالا بگذریم بعضی از این ماشینا می افتند تو پادپرس و تبدیل به سوال میشن.
البته من همینطوری این شخصیت سازی هارو می کنم چون تو بازی هستیم

4 پسندیده

منظور این بازیه یا پادپرس؟ بازی‌هایی که به شخصیت مربوط میشن همیشه خطرناکن، به اندازه روانشناسی بی‌پرده انسانها. البته میشه حرفه‌ای بازی کرد که جای اینکه یک خصوصیت رو ضعف یک طرف نشون بدیم، یک خاصیت انسانی طبیعی و حتی در صورت به کارگیری درست خاصیتی ارزشمند نشون بدیم.

5 پسندیده

منظورم همین بازیه.
آره بازی مربوط به شخصیت خطرناکه در کل همیشه آدم باید دنبال خوبی بگرده مخصوصا تو شخصیت آدم ها و اگر بدی هم باشه نباید بره دنبالش که الکی گرفتار میشه
نیچه میگه حقیقتی که باعث شادی نشه حقیقت نیست

6 پسندیده

نور به قبرش بباره والا

4 پسندیده