کدوم پادپُرسی، کدوم شخصیت هری پاتر؟

من هم دقیقا به همین علت
هیچ فیلم یا کتابی که محتوای جادوگری یا تخیلی داشته باشه جذبم نمیکنه.

4 پسندیده

خب من همه جلداش رو خوندم، دو بار! :grin: ولی با این وجود لازمه کمی بحث جادویی پیش کشیده بشه که بتونم ظرافت شخصیتا رو یادم بیارم! :roll_eyes:

برای شروع: لیلا @leila من رو یاد پروفسور مک‌گونگال میندازه …

یه آدم منظم، جدی و حرفه‌ای تو کارش که میدونه کی از حس و روحش استفاده کنه و کی از جدیتش :wink: در ضمن شاگرداش ازش حسابی حساب میبرن،‌ حتی شاگرد پرروهایی مثل دراکو و …!

11 پسندیده

کاری کردی برم ببینمش و ازش یاد بگیرم، چنتا شاگرد اَبَرپررو دارم که حساب کتاب سرشون نمیشه :grimacing:
میشه یه جورایی رفت سراغ گزیده قسمتا یا چیزای به درد بخورش؟ اصلا کلش چقدر زمان می بره؟

4 پسندیده

برای لاله @lolmol دامبلدور رو پیشنهاد میدم. مثلا وقتی لاله داره به پادپُرس و مسائلش فکر میکنه :grin::point_down:

image

7 پسندیده

چه نقش هیجان‌انگیزی نصیبم شد :yum: شانس اوردم جلال، یا بذار بگم جرج ویزلی خودمون، این روزا سرش گرم کارای مخوفه … @Jalal_Razavi وگرنه احتمالا نقشم یکی از دونه‌های برتی بات بود :joy:

دو تاچی تو شخصیت دامبلدور رو خیلی دوست داشتم: اسم رمزایی که انتخاب میکرد و اینکه تو مراسم ورودی جدیدا سخنرانی الکی طولانی نمیکرد یا گاهی اصلا سخنرانی نمیکرد.

7 پسندیده

پروفسور اسنیپ رو برای خودم دوست دارم اما هرچی شما بگی :sweat_smile: کتاب هاشو بالای ۳ ۴ بار خوندم فیلم هاشم بالای ۳ ۴ بار دیدم کتابشو بیشتر پیشنهاد میکنم
برای @moalem مولی ویزلی مادر خانواده ویزلی رو پیشنهاد میکنم :sweat_smile:
240px-Molly_Weasley

9 پسندیده

من میخواستم اسنیپ رو واسه خودم بردارم :grin: چون جزء ساده‌ها هستی، باید یه دونه ساده انتخاب کنی :grin:

6 پسندیده

ساده تر از اسنیپ؟ :grin: ولدمورت رو برمیدارما :sweat_smile:

4 پسندیده

ساده ترین که رونالد ویزلی یا هاگرید بود :grin:

4 پسندیده

فکر کنم @baratii.nazanin بتونه پیشنهادهای خوبی بده در مورد بازی!

3 پسندیده

اره من هم میخواستم اسنیپ رو به یوسف تشبیه کنم!

image

یه کلاه سفید که اکثرا خودش رو توی کلاه سیاه نشون میده (اشاره به فیلم west-world)؛ با یه ذهن پیچیده و … !

5 پسندیده

اتفاقا داری کنجدی ترینا رو ساده میخونی :sweat_smile: هاگرید کجاس ساده بود :grin: ساده رو با تنبل و خنگ و کم توان و امثالهم اشتباه نگیر :smiling_imp:

4 پسندیده

هیچکدومشون تنبل یا خنگ نبودن. رونالد اتفاقا هوش بالایی داشت و علایق خاصی مثل شطرنج! فقط زیاد اهل رقابت نبودن!

3 پسندیده

من اهل رقابت نیستم چون همیشه اول میشم واسه همین فرصت رو میدم به جوون تر ها :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

این من رو یاده پروفسور اسلاگهورن میندازه :grin:

image

3 پسندیده

من چرا هری پاتر نخوندم :neutral_face:
اما حالا برای شناخت خانم مولی ویزلی چاره ای ندارم جز اینکه تسلیم بشم

3 پسندیده

برای شناختش باید کل داستان رو بخونی! ممکنه اوایل به نظرت شخصیتش جالب نیاد (مادر ویزلی‌ها) ولی وقتی به پایان داستان نزدیک میشی نشون میده چه شخصیت جالب و چندوجهی داره!

4 پسندیده

من شبیه پرفسور اسنیپم کمک میکنم اما به رخ کسی نمی‌کشم که اون کارو کردم

4 پسندیده

من نخوندم تا به حال . یه چیز عمومی تر رو پیش میکشیدید

3 پسندیده

به نظرم @somo849 منو یاد دوقلو های ویزلی میندازه(حالا یکیشون) چون تو دوران مدرسه شر و شور بودن ، ورزشکارای خوبی بودن و بعد از تحصیل هم دنبال راه های معمول برای کسب و کار نرفتن.
نویل هم یجاهایی منو یاد خودم میندازه، درسته خیلی چیزا رو مثه بقیه خوب یاد نمیگرفت ولی اون یدونه چیزیو که دوست داشت (درس مربوط به گیاهان و …) عالی متوجه میشد.

2 پسندیده