یکی از تصویرهای زیر را با جزئیات کافی توصیف کنید!

خیلی هم خوبه شروع کنیم

1 پسندیده

تصوير ٢ رو دوست دارم

2 پسندیده

من تصویر ۱ رو دوس دارم. متنوعتره و شبیه پادپُرسه، بخصوص واکنش افراد به کسی که داره وارد میشه خیلی خوبه :smiley:

2 پسندیده

من عاشق جوايز نقدي هستم
ايشالاااااا كه ببرم :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

3 پسندیده

آخجون :grin:
بچه ها وقتی یه اصفهانی اینجاست که بوی پول به مشامش خورده بقیه بیخود تلاش نکنن، خیلی یواش بازی رو واگذار کنید :wink:

5 پسندیده

هنوز با دختري كه تازه فهميده تخم مرغ دونه اي هزار تومانه، مبارزه نكردي خواهر من
:joy::joy::joy:
شده آدم هم ميكشم كه به پولم برسم

5 پسندیده

اصلا خودتونو اذیت نکنین.
وقتی معلمی اینجاس که پاااااااانزده روز تا واریز حقوق اش مونده، کسی حق نداره به جایزه نگاه چپ کنه

5 پسندیده

چقدر انگیزه وجود داره. فکر کنم پسرها فرار کردن از ترس :grin:

5 پسندیده

حالا همه کار می کنن غیر بازی :joy:
چقدر اینجا شبیه ایوونه :smile:

3 پسندیده

فکر کنم دخترام فرار کردن. :smile:
منم تصویر 1 و دوست دارم

3 پسندیده

اگر اینهمه اشتیاق مسابقه هست، تعداد کافی باشه یک مسابقه هفتگی و با جایزه میشه گذاشت. کیا پایه هستن برای یک کار جذاب و با جایزه؟

4 پسندیده

:raised_hand: به شرطی که برنده نداشته باشیم، فقط جایزه باشه و جایزه! همش جایزه … :heart_eyes: :star_struck: هفتگی ام نباشه، هر روز باشه :upside_down_face:

2 پسندیده

خب در مورد تصاویر و شیوه ی توصیفشون محدودیت خاصی وجود نداره؟ اگه هدف ویژه ای بجز پرداختن به جزییات دنبال میشه، مطرح بشه تا همه به یه سمت حرکت کنیم.

3 پسندیده

دقت کردید توی تصویر دوم یه سری حروف انگلیسی دیده میشه؟ جالبه باعث قلقلک ذهن میشه انگار اون جاها به صورت حروف دیده میشن. حس میکنم باعث افزایش خلاقیت کودک میشه. تصویر سازی ذهن رو قوی تر میکنه :thinking:

3 پسندیده

کار مثل یک رقابت برای بهتر شدن خودمون و پادپُرسه. هفتگیه و به فعالیت روزانه، هوش و ارتباطات اجتماعی بستگی داره.

2 پسندیده

صحیح :woozy_face::neutral_face::face_with_head_bandage:

عالیه!
به نظرم بحث های خیلی جالبی شکل خواهد گرفت :ok_hand:

1 پسندیده

چرا کج و معوج شدی؟‌ :grin:

1 پسندیده

تازه خودمو سانسور کردم. این ادامه شه: :face_with_thermometer::disappointed::cry::sob::walking_woman::selfie: :bomb:

2 پسندیده

اینقدرها هم بد نیست، هرچند کمی حرفه‌ای میشه ولی خوب جذابیت خودش رو داره :smiley:

2 پسندیده

:heart_eyes:الان جون میده بشینیم پشت سر یوسف غیبت کنیم. :grin:
یاد اصحاب دانشگاه افتادم، یه ایده ای میدادیم شروع میکردن به نقد و بررسی و در نهایت میگفتن بودجه نیست! الان داستان جایزه های ما شده … ای خدا! پس کی قراره ما جایزه مونو بگیریم… :roll_eyes:(خدا هم میگ اون دنیا در خدمتیم :sleepy:)

3 پسندیده