آيا واقعا تلگرام طلايي و ورژن هاي بدون فيلتر شكن تلگرام شنود ميشن؟

چند روز پيش با يكي از دوستان چت ميكرديم
طبق روال تمامي مكالمات ما ايراني ها بحث سياسي شد
گفتيم از سكرت چت استفاده كنيم

تجربه اي كه از سكرت چت داشتم اين بود كه پيام ها به محض خونده شدن طرف مقابل پاك ميشدن

دوستم گفت چرا پيامارو نميخوني
گفتم دارم ميخونم و پاك شدن
گفت ك براي من پاك نشدن

گفتم مگه از ورژن بدون فيلتر شكن استفاده ميكني
كه جواب مثبت بود

چيزي كه به ذهنم رسيد اين بود كه احتمالا تلگرام هاي دستكاري شده يه كپي از اطلاعات رو به يه سرور داخلي ميفرسته

كسي تجربه مشابهي و يا نظري نداره؟

4 پسندیده

شما توی تلگرام‌های بدون فیلتر باید راجع به “نحوه برخورد با مائده‌ها و بدحجابی‌ها, چگونگی مقابله با شیطان رجیمی مثل آمریکا و اوضاع گل و بلبل کشور” صحبت کنی عزیزم نه موضوعات دیگه

يا شاقاسم كبير…
چشم😃

1 پسندیده

از لحاظ فنی در تمام این نرم افزار هایی که به تلگرام وصل هستن و یجورایی شدن نسخه های بدون فیلتر تلگرام ذخیره سازی اطلاعات شما قبل از رسیدن به تلگرام انجام میشه
چون با استفاده از این نرم افزار ها شما اول درخواستتون رو به سرور نرم افزار ارسال میکنید و این سرور درخواست رو به تلگرام میده ، پاسخ رو دریافت میکنه و به شما نمایش میده.

ولی خب اینکه آیا این چت ها چک میشه یا نه رو دیگه الله اعلم

2 پسندیده

من خیلی‌ها را دیده‌ام که از نرم‌افزارهای غیر رسمی استفاده می‌کنند. مسئله اصلی اینجا فقط شنود مکالمات نیست بلکه فجایع بزرگتری در انتظار چنین آدم‌هایی است.

زمانی که شما یک نرم‌افزار را به واسطه Google play در سیستم‌عامل اندروید یا Apple store در سیستم‌عامل ios دریافت می‌کنید، امنیت نرم‌افزار تا حد زیادی تامین و تضمین شده است. اما زمانی که یک نرم‌افزار را از منابع غیر قابل اعتماد دانلود و نصب می‌کنید باید منتظر فجایع خیلی بزرگ‌تری از شنود مکالماتی باشید. در این صورت تمام اطلاعات از جمله حساب بانکی، اطلاعات تماس‌ها و… در معرض خطر هستند.

2 پسندیده