مشکل پرینت نگرفتن در پرینتر 1320 hp laser jet

وقتی دستور چاپ را صادر می کنیم، دستگاه هیچ واکنشی نشان نمی دهد. پرینتر در حالت آماده به کار است.
چطور این مشکل را برطرف کنیم؟

2 پسندیده

خیلی دلایل میتونه داشته باشه. بهتره از صفحه‌ای که پرینتر رو انتخاب میکنی و تنظیمات کمی بیشتر بگی تا بشه فهمید چه اتفاقی داره میوفته.

1 پسندیده

درایور پرینتر نصبه و به طور پیش فرض انتخاب شده. با کابل usb وصل شده و چراغ چشمک زن سبز هم روشنه.
یک برگه هم تست گرفتم که بدونم مشکلی نداره

1 پسندیده

گاها پیش میاد که پرینتر انتخاب شده در یه نرم افزار متفاوت از پرینتر پیشفرض هست بنابراین نگاه کنید که آیا موقع پرینت گرفتن پرینتر درست انتخاب شده
برگه تست رو با خود پرینتر پرینت گرفتید یا با یه نرم افزار از داخل ویندوز
ویندوزتون رو هم بگید چی هست خوبه

1 پسندیده

بله . هنگام پرینت هم چک می کنم. درسته

با خود پرینتر :thinking:

10

منوی start رو باز کنید بعد بنویسید printer بعد گزینه Printers & scanners رو انتخاب کنید اونجا پرینترتون (hp laser jet 1320) رو انتخاب کنید بعد open queue رو بزنید لیست چیزهایی که برای پرینت شدن به این پرینتر ارسال شدن و وضعیتشون اینجا هست ببینید این لیست خالیه یا نه و دوباره سعی کنید پرینت بگیرید و ببینید تغییر میکنه یا نه

مراحل باز کردن لیست چیزهایی که تو صف پرینت هستن اینجا اومده
https://support.microsoft.com/en-us/help/4027370/windows-10-view-the-print-queue

1 پسندیده

من اینکارو انجام دادم. تعدادی بودن که حذفشون کردم و دوباره دستور پرینت دادم . اما باز عکس العملی نداشت.

اگر موقعی که دوباره دستور پرینت دادید هیچ مورد جدیدی به لیست اضافه نشده به نظر من یعنی پرینتر درست انتخاب نشده
اگر از مراحل مختلف عکس بگیرید و بفرستید میتونه کمک کنه

1 پسندیده

اضافه میشه

وقتی دستور پرینت داده می‌شود این خطا را نمایش می دهد.
Untitled
این هم صفحه‌ی device:

و این هم دستور ناموفق ما :
Untitled

2 پسندیده

یه بار چنین مشکلی پیش اومده بود برای من به خاطر اسم فارسی فایلی بود که پرینت می گرفتم. اسم فایل رو به انگلیسی تغییر بدین ببینین درست میشه؟

1 پسندیده

یه فایل غیر از pdf مثلا word رو هم امتحان کنید ببینید همین اتفاق میفته (گاهی آکروبات یه سری فایل تنظیمات و وضعیت پرینتر ذخیره میکنه که مشکل ساز میشه) در ضمن چک کنید کابل پرینتر درست وصل شده (میدونم گفتید وصله برای اطمینان)

1 پسندیده

دوباره چک کردم . مشکل از کابل بود. درست شد. :heart_eyes: :fairy: ممنون از همراهی و راهنمایی تون :hibiscus:

1 پسندیده

دیر سوالتو دیدم وگرنه میگفتم مشکل از کابله :joy:

2 پسندیده