پول‌داشتن و پول‌دارشدن چقدر برات مهمه؟

پول چه قدر برات تو زندگی مهمه؟
اندازه پول دلخواه الانتو می‌دونی؟
به‌دست آوردن پول‌ِ زیاد برات مهمه؟
سطح درآمدی خاصی برای خودت در نظر داری؟
براش چه برنامه‌ای داری؟
به خاطر به‌دست آوردن پول، از چی گذشتی یا می‌گذری؟

5 پسندیده

چه کسی هست که پول داشتن و پولدار شدن براش مهم نباشه؟؟؟ به نظر من همه دوست دارند پولدار بشند اما هدف ها و انگیزه ها مهمه. یک نفر پول رو می خواد برای کسب قدرت یعنی صرف پول داشتن براش مهم نیست و اون قدرتی که با پول به دست میاره براش مهمه. یکی پول رو میخواد که بتونه به دیگران کمک کنه و یکی مثل من پول رو می خواد که بتونه به شغل مورد علاقه اش که پول توش نیست بپردازه یعنی هنر و نویسندگی :))
من بخاطر پول از تفریحاتم زیاد گذشتم و برای کارم وقت گذاشتم و اینکه برنامه من برای پول دراوردن اینه که به بیزینسی برسم که حتی وقتی من خوابم برام درآمدزایی کنه! یعنی کلا به نظرم همچین بیزینسی می تونه من رو پولدار کنه!

4 پسندیده

کلید هر قفلی پوله. نه به این معنا که میشه با پول مستقيما همه چیز رو بدست آورد، به این معنا که با پول میشه همه چیزو بدست آورد چه مستقیم چه غیر مستقیم :grin: پول جزو بدترین چیزهاییه که به نظرم به وجود اومده توی تاریخ بشر. اما هرکسی پول زیادی بخواد آدم بدی نیست اهداف فرق میکنه :ok_hand: برای من اهمیت زیادی داشته داره و خواهد داشت.

3 پسندیده

پولدار بودن هدف من نیست و من خودم هدفهای خیلی بزرگتری دارم که متاسفانه لازمه ی رسیدن به همه ی این آرزوهام پول هست
مطمئنم که اگر از لحاظ مالی مشکل جدی داشتم پولدار بودن اولین هدفم بود:sweat_smile::sweat_smile: