آخر بازی دایناسور آفلاین چی میشه؟

آخر بازی دایناسوری که وقتی آفلاین میشیم، در بروزر لود میشه، چی میشه؟
کسی تا آخرش بازی کرده؟ پرنسسی رو میخوره، آیا؟

6 پسندیده

تا حالا ندیده بودمش! :sauropod: باورم نمیشه یعنی من تا حالا تو گوگل افلاین نشدم یا گوگل من بازی نداره؟
یعنی گوگل با تحلیل داده های من به این نتیجه رسیده من اهل بازی-شادی نیستم؟!

جدا از این حرفا، از این بازیسازی نرم افزارها که میخوان کاری کنن کاربر حتی در بدترین لحظات هم شاد باشه و نرم افزار رو باز نگه داره لذت میبرم. به نظرم فضای خیلی خوبی برای خلاقیت در این جور مواقع در دسترسه.

6 پسندیده

فکر میکنم چیزی نمیشه، یه لوپ تکراریه.

3 پسندیده

از اون مدل بازی های امتیاز بالا (highscore) ست، آخر نداره فقط امتیازت بالا میره، و نهایتن باید ببازی

2 پسندیده

فکر نکنم آخر داشته باشه اما اگه خیلی کنجکاور هستید میتونید بازی رو به روش زیر هک کنید :smile::sunglasses:

آموزش هک:

• در بخش inspect element ستونی وجود دارد به نام Console ، روی آن کلیک نمایید و عبارت زیر را وارد نمایید.

Runner.prototype

• بعد از وارد کردن عبارت شما کدهایی را مشاهده خواهید کرد که یکی از آن ها عبارت game over خواهد بود تصویر زیر را ببینید

• ما فقط کد game over از دستورات را لازم داریم با تایپ عبارت زیر و کلیک بروی اینتر آن را اجرا کنید

Runner.prototype.gameOver=function (){console.log(“ohotech.com”)}

• دستور بالا باعث شکست ناپذیری آن میشود ، اما اگر می خواهید سرعت بازی بالا شود دستور زیر راوارد نمایید و کلید اینتر کیبرد را فشار دهید

Runner.instance_.setSpeed(1000)

تمام شد و شما بازی دایناسور گوگل را هک کردید و دایناسوری شکست ناپذیری و سرریع دارید.

منبع:

4 پسندیده

آپدیت شد :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

پ.ن: ولی متاسفانه این روش باعث میشه که کل موانع برداشته بشه و نمی فهمید چه اتفاقی میفته :expressionless:

2 پسندیده