آزمایشگاه دورهمی پادپرس!

من چیزی که خودشون تو بازخوردها گفتن رو میگم و چیزی خارج از اون نیست بله درسته پادپرسی ها اهل علم و ادمهای صمیمی هستن اما این تکیه زیاد به علم در صورتی که علم برای توصیف هست و نه زندگی کردن به نظرم جالب نیست مثلا همون طور که ریچارد داوکینز میگه" فرگشت توضیح خوبی در چگونگی شکل گیری حیات و تغییرات اونه " ولی اگر الان بخواهیم با این ایده زندگی کنیم یکی مثل استالین بوجود میاد و کارهای غیر انسانی دیگه . علم میاد واقعیت ها رو تشریح میکنه و کاملا هم مقبوله
ولی حقیقت و معنا دست نخورده باقی میمونه .

3 پسندیده

حقیقت همیشه دست نخورده و تازه اس به نظرم چون کسی به یقین و قطعیت نمیتونه راجع بهش به درستی نظر بده و دلایل کافی برای قابل قبول بودن نظراتش داشته باشه :thinking:

4 پسندیده

اینجا یه نکته داشت که ذهن من رو شب مشغول نگه داشته بود: ما چرا تصمیم گرفتیم اختلاف رو به حداقل برسونیم؟ ما که فهمیده بودیم جمع امتیازا مهمه، دیگه اینکه دو روند از بازی رو صرف کاهش اختلاف درون تیمی کنیم مهم نبود.

در کل از این بازیه من لذت بردم، حتی به نظرم میرسید اگه هیچ حرفی هم نمیزدیم بعد از روند ۴ همه مون فقط Y میاووردیم، یه جور همنوا یا سینکرونایز شدنی که برد گروه رو تضمین میکرد.

6 پسندیده

هی هی هی لقب جالیله پادپرسی رو برات پیشنهاد می‌کنم، @Fatemeh-law بیاد و خودش بگه. ولی فک کنم منم جز آزمایش اوریگامیت بودم، چون یادمه تعجب کردم که ازم سوال پرسیدی، من مثل فاطمه حافظم تو به خاطر آوردن جزئیات کلامی قوی نیست، بخصوص اینکه در موقعیت الهام بخشی :sweat_smile: بودم، حالا این دفعه رو از خود برون شو و چالش نیافرین و بگو نتایج آزمایشت رو من چی بود؟

به لطف صالح تاکتیک ما و دیگر گروه برنده همین بود. ولی حس کردم همین چالش بازی رو کم کرد، یعنی فک کن دیگه آخراش دیگه نیاز نبود بازی کنی و فقط کافی بود، امتیاز ۴ تا پشت رو ثبت کنی.

7 پسندیده

نکته اش این بود که تیم رو مسطح نگه داریم و اختلاف سطوح باعث از هم پاشیدگی تیم در دراز مدت نشه :thinking:

4 پسندیده

خب اگه تیم هدف داشته باشه، اون هم هدف تیمی و روی همون هدف تمرکز داشته باشه (و نه امتیازای شخصی)، دیگه چنین چیزی پیش نمیاد. نه؟

4 پسندیده

این هدف تیمی از کجا میاد و فرد از کجا بهش مقید میشه؟

2 پسندیده

آفرین ،چه دورهمی جالبی بوده، الحق که پادپرسی هستید :blush::ok_hand: .
حالا اینقدر دل ما رو که نبودیم نسوزونید. :smile:
به نظر نمیاد بحث کارآفرینی شده باشه ها ، هر چی میبینم همه ش مشغول بازی و مسابقه بودین :wink:
زود باشید اعتراف کنید :smile:

7 پسندیده

به جامعه ی پادپرس خوش اومدید دوست عزیز :blush:
چقدر خوش شانس بودید که قبل از اینکه وارد این فضا بشید،حضوری با پادپرسی ها آشنا شدید.

7 پسندیده

خوش آمدید به پادپرس و در تولد پادپرس بودید :blush::wink:

4 پسندیده

با نکته‌ی ظریفی که تو پرسشت هست موافق هستم و نیستم، اول همدلی تیمی بعد هم‌هدفی تیمی؛ ولی گاهی خود هدف، همدلی میاره: «هدف اینه که جمع امتیاز هر چهارتامون با هم، از جمع امتیاز اون چهارتای دیگه بیشتر باشه!»

6 پسندیده

نه هدف از این دورهمی بحث کارآفرینی نبود، هدف آشنایی پادپرسیا با هم و با پادپرس بود:

بازی بهترین ابزار آشنایی هست، اون هم بازیای تیمی. پادپُرس هم که سراسر بازی هست، یه بازی ذهنی و انسانی :wink: پس چرا بازی نکنیم؟

البته گفتگوهای دو یا چند نفره هم داشتیم درباره کار و آفرینش و … . ولی اون‌ها تو حاشیه ماجرا بودن و اصل همون بازی بود.

7 پسندیده

هدف من فقط این نبود :thinking: اگر من امتیازم ۵۰ بود امتیاز بقیه ۵ و ۵ و ۲ بود بازم می شدیم ۶۲ اما آیا اون ۶۲ با این ۶۲ فرقی نداشت؟

1 پسندیده

چرا خیلی فرق داشت،

ولی اگه امتیاز شما ۷۰ بود، امتیاز بقیه ۵ و ۵ و ۲، و نتیجه به جای ۶۲، ۸۲ میشد و در فضای رقابت اول میبودیم، من به عنوان عضو تیم که امتیازش ۲ هست، با خیال راحت همین دومی (۸۲)‌ رو انتخاب میکردم. شما چطور؟

پ.ن. این برنامه رو تو تیم والیبال داشتیم: اگه کسی اسپکر بهتری بود و میتونست امتیاز بیاره، از خود ایشون و پاسور میخواستیم تا موقع تقسیم پاس بیشتر به ایشون بده. یعنی هر کدوممون ممکن بود تو امتیاز نهایی ۲-۳ تا سهم میداشتیم و اسپوکر اصلی ۱۰ سهم. خیلی طبیعی و بدیهی بود چنین چیزی، چون منجر به برد تیم میشد.

2 پسندیده

حرفتون درسته اما تیمی که با روش من ساخته میشه در دراز مدت بدون آسیب دیدگی و بسیار محکم به مسیرش ادامه میده تا تیمی که یه رونالدو داشته باشه و با رفتن رونالدو و زیدانش کار تیمیش مختل بشه :thinking:

2 پسندیده

خدایا پادپرسی ها باید از دست این @Jalal_Razavi چیکار کنن :grin: مخصوصا من :thinking::thinking::thinking:
آخه منو كردي سوژه بعدم موضوع قحط بود بايد اينطوري سوژه مي شدم!!! اصلا فك كنم نگاه هاي تو باعث شد نوشيدني تو گلوم بشكنه داشتم خفه مي شدم آخه چه جوري دلت اومد؟ :weary:

از مهرداد @Mehrdad_Roshan یاد بگیر ببین چقد مهربونه :pray:t2:

همون اول متوجه شدم بهم توجه مي كني سعي كردم عادي رفتار كنم نگات نكنم تا ول كني ديدم هي تكرار مي كني :laughing: برام سوال پيش اومد بنابراين منم با تعجب و با نگاهي سرشار از چرا بهت خيره شدم نگاه تو دزديدي. منم چون جواب سوالم رو نگرفتم بي تفاوت شدم راستش برا اينكه بهم خوش بگذره و … البته تا آخرين لحظه منظورم زمان خداحافظي هي ادامه دادي.

اصلا يه سوال چرا بايد با من اين رفتار رو مي كردي؟ :laughing:

7 پسندیده

چون دقیقا روبروی من نشسته بودی و وسط خط نگاهم بودی و راحت ترین جا برای زیر نظر گرفتنه :sweat_smile: ممنونم جوابمو گرفتم :bouquet::bouquet:

6 پسندیده

خوبی از خودتونه، ما شاگردانیم…

7 پسندیده

پس در غیاب مدیریت هر چی دلتون خواسته شیطنت کردید :scream: از این به بعد باید یا خودم یا عکسم توی دورهمی‌ها باشه :grin:

7 پسندیده

آره یوسف دقیقا باید این کارو کنی جلال تا تونسته اذیت کرده :smiley: چیزی که من دیدم عکست کفایت نمی کنه

5 پسندیده