آموزش آنلاین زبان انگلیسی چقدر میتونه موثر باشه؟

همه ما کلاس های زبان آموزشگاهی رو به عنوان محیط های شاد و پرانرژی میشناسیم و تجربه حضور در این کلاس ها در اکثر مواقع خیلی حس خوبی به آدم میده.
یادگیری یک زبان خارجی هم یک فرآیند تعاملیه که آدم در ارتباط با دیگران سعی میکنه نقاط ضعف خودشو برطرف کنه.
به نظر شما آموزش آنلاین یک زبان خارجی میتونه جایگزین خوبی برای کلاس های موسسه های زبان باشه؟
چه انتظاراتی از یک کلاس آنلاین دارید تا بتونید به عنوان جایگزینی برای کلاس های آموزشگاهی ازش استفاده کنید؟

3 پسندیده

در پاسخ باید بگویم در اکثر مواقع خیر آموزش آنلاین به اندازه ی کلاس ها نمیتواند تاثیر مطلوب داشته باشد . قرار گیری در بین یک جمعی که مشتاق به یادگیری یک علم هستند انگیزه ی شخص را برای پیگیری مستمر این یادگیری بیشتر خواهد کرد و بخصوص امر یادگیری زبان چون وسیله ای برای ارتباط با هم نوع خود میباشد باید با قرار گیری در جمع فرا گرفته شود .اما به عقیده ی شخصی من هر دو مکمل یکدیگر هستند .

2 پسندیده

کلاس زبان هیچ وقت بازده زیادی برای من نداشته
گوش دادن برای من تمرکز زیاد میخواد و ترجیح میدم چیزی رو بخونم تا اینکه برام توضیح بدن

ببین به نظر من یادگیری زبان به صورت آنلاین یه جورایی خودآموز حساب میشه.
چون به هر حال ادمایی که سر کلاس باهاشون میتونستی مکالمه داشته باشی کنارت نیستن. بخاطر همین خودت باید خیلی بیشتر تلاش کنی و گرامر رو کامل یادبگیری. تفاوت کلمات مختلف رو بلد باشی. لیسنینگت هم خیلی خوب باشه تا بتونی اونا رو تبدیل به مکالمه کنی.
میتونی از وبسایتای اموزش زبانم یاد بگیری. مثل بی بی سی و بریتیش کانسیل. تو فارسیام انگلیش توسکا خیلی خوبه.
بنظر من اگه خیلی خوب تلاش کنی و قشنگ وقت بذاری، انلاین خیلی میتونه موثر باشه.