اتفاق ایده‌آلت در پادپُرس چیه؟

فرض کن شب خوابیدی و صبح اومدی پادپُرس (یا صبح خوابیدی، ظهر اومدی :grin:). چه اتفاقی در پادپُرس ببینی، بهترین احساس رو بهت میده؟ به نوعی، یه روز ایده‌آل پادپُرسی تو، چطوریه؟

در مورد خودم، اگر ببینم فعالیت زیاد و جذابی دیده میشه، احساس فوق‌العاده‌ای بهم دست میده. حتی اگه این فعالیت به طور مستقیم به من مربوط نباشه.

6 پسندیده

هر روزی که میام و کاربرهای جدیدی رو می‌بینم خوشحال می‌شم. یکی دیگه از چیزهایی که باعث خوشحالی‌ام میشه اینه که ببینم پرسش‌های قدیمی (به خصوص اگه پرسش‌های من باشه) دوباره مورد توجه قرار گرفته‌اند.

6 پسندیده

یه بحث کاربردی یا سرگرم کننده و داغ شکل بگیره و شاهد نظرات مختلف باشیم مثلا من معمولا مهارت های روانی و فیزیکی و چالش هایی که بشه برداشت و راه های گوناگون براش ترسیم کرد رو دوست دارم

6 پسندیده

وقتی میام و سوالا رو میبینم و آدمای جدیدی که وارد شدن و سوالا رو جواب میدن حس خوبیه اما خوب ترش اینه که یه چالش باشه :grin:

3 پسندیده

به ترتيب لذتبخشى:

1. تعداد نونيفيكيشنهام بالاى ١٠ تا باشه خيلى شاد ميشم، مخصوصا اگه مربوط به پرسش يا پاسخهايى باشه كه دوستشون دارم.

2. بعد از اين، اگه پرسش باحال جديدى ببينم كه خودم بتونم توش حرفى براى گفتن داشته باشم برام لذتبخشه.

3. مورد بعد، مربوط ميشه به ديدن پاسخ، براى پرسشهايى هست كه براى من هم وجود داره.

4 پسندیده

پادپرس صدا داشته‌باشه. با صدا حس خوبی می‌گیرم.

1 پسندیده

من وقتی میام و می بینم دوستان جواب سوال من رو دادن خیلی خوشحال میشم و حس امیدواری و مهم بودن بهم دست میده

3 پسندیده