اجاره یه خونه ۷۰ متری در یه محله خوب از شهر شما حدودا چنده؟

اگه فرصت دست بده دوست دارم جاهای بیشتری از ایران زندگی کنم و ارتباط چشمی نزدیک‌تری با مردمان اون جاها داشته باشم. همیشه اولین سوالم اینه که هزینه های اولیه زندگیم حدودا چقدر میشه و در ضمن کدوم محله اون شهر برای زندگی جذاب‌تره[1].

لطفا محله های خوب، به لحاظ امنیت، دسترسی به سایر شهر، دسترسی به امکانات محلی، ساکنین، و سبزی اون منطقه شهرتون رو معرفی کنین و بگین هزینه اجاره یه خونه ۵۰-۷۰ متری در این محله حدودا چقدره؟

ممنون :v:

1. در واقع سوالم بیشتر اینه که چطور میتونم با کمترین هزینه در یه جای معقول جدید ساکن شم! ↩︎

9 پسندیده

من در شاهین شهر یکی از شهرستان های استان اصفهان زندگی میکنم البته دیگه اونقدر پیشرفت کرده که نمیشه بهش گفت شهرستان
امنیت مناطق عطار ، علامه،مدرس،اقبال لاهوری و… نسبتا بالاعه
شهری هست که از همه جای ایران و هر قومیتی و در خودش جا داده
برای فضای سبز هم هر منطقه برای خودش یک الی دو پارک جداگونه داره و درکل یکی از پارک های بزرگ و معروف شهرم که نزدیک یکی از ورودی های اونه به اسم بانک استان یا پارک انقلاب یکی از قشنگ ترین و با امکانات ترین پارک هاست چه از لحاظ تفریحی و چه رفاهی
برای اجاره کردن خونه هم توی منطقه عطار برای اجاره 50 ملیون با ماهی 700تا900تومن
در منطقه مدرس 40ملیون با ماهی 600تا800 تومن
در منطقه اقبال لاهوری 50 ملیون با ماهی 400تا 600تومن
(من قیمت خونه های آپارتمان و حدودی گفتم )

4 پسندیده

متاسفانه شیراز که خیلی گرون شده وحشتناک شده
جوری که من احساس کردم زندگی توی هتل از نظر اقتصادی به صرفه تره و واسه همین اومدم هتل چند ماهه
الان یه خونه 60 متری توی شیراز توی یه منطقه نه چندان خوب 100 با حداقل 1 هست که اصلا صرفه اقتصادی نداره

3 پسندیده