از انجام دادن کدوم کار روزمره متنفری؟!

کدوم کار عادی تو زندگیت هست که دلت میخواست نباشه؟! از انجام چه کار روزمره ای متنفری؟!

پ.ن. من بهتون نمیگم که ریا نشه! :joy:

5 پسندیده

صبح زود بیدار شدن
از این کار متنفرممممممم

3 پسندیده

اکثر کارهای خونه برام سختن، خوب بود هیچی کثیف نمی‌شد که بخوایم تمیزش کنیم! :innocent:
صبحانه خوردن هم گاهی برام خیلی سخت می‌شه!
حالا خوبیش اینه که وقتی انجامشون بدم حس خوبی داره از جنس رفع نیاز و آرامش.

دو تا کار هست که شاید بشه گفت ازشون متنفرم ولی باز مجبورم انجامشون بدم:

خالی کردن سطل آشغال آشپزخونه و دستشویی و حمام!
شستن و تمیز کردن گوشت و مرغ و ماهی!

کارهای چندش بودار :face_vomiting: دومی علاوه بر بو خشونت هم داره :weary:

آشپزی رو دوست دارم و پیاز هم خیلی مهمه و پرکاربرد، ولی واقعا کار باهاش سخته، مخصوصا رنده کردنش، حتی اگه با دستگاهم انجام بشه باز اذیت میشم!

4 پسندیده

من خیلی دوست دارم بتوانم بدون خوابیدن زندگی کنم چون با خوابیدن تقربیا یک سوم زندگی از دست میرود
البته خواب یک نیاز هست نه کار ولی در هر صورت دوست ندارم بخوابم.

3 پسندیده

خوابیدن شبانه خیلی خوبه . گاهی مثل یک زندگی موازی حساب میشه .صبح زود بیدارشدن را دوست دارم .صبحانه خوردن تنها وعده غذایی مورد علاقه ام هست .کارهای روزمره ای که علاقه ای ندارم زیاده .فقط با ظرف شستن البته درحد معقول و کم مشکلی ندارم برای من یک فرصت خوب برای رفرش کردن مغز هست .اتو کردن و خیاطی خیلی اعصاب می خواهد .کلا انجام نمیدم.ازاول درخانواده و فامیل تمیزکردن گوشت جز کارهای اقایان نهادینه شد.البته الان اکثرا خانواده ها گوشت را "اماده مصرف " تهیه می کنند .مثل سبزی پاک کردن که از کارهای روزمره خانواده ها حذف شده و"سبزی پاک شده "تهیه میشه .و یا پیاز که انواع مصرفی ان به راحتی اماده و دردسترس هست .لیلا جان نظرتون دررابطه با استفاده از گوشت و پیاز اماده مصرف چیه؟
اهان.با خالی کردن سطل اشغال هم هیچ مشکلی ندارم.

3 پسندیده

راستش من در استفاده از محصولات آماده کمی سختگیرم، تمیزی و طعمشون رو مطمئن نیستم.
مثلا وقتی کار به عهده من باشه، گوشت رو باید تمیز تمیز بشورم، بعد خودم چرخ کنم! خب این مثلا دوماه یک باره و باهاش کنار میام.
سبزی هم همینطور! اغلب کارهاشو خودم انجام میدم.
پیاز هم اگه لازم باشه خام و تازه تو غذا استفاده بشه، کاریش نمیشه کرد.

اگه کمی بگید که چه جوری صبحانه رو جذاب می‌کنید، خیلی خوبه، من با اینکه شبا زود می‌خوابم با بلند شدن برای شروع روز تازه کمی مشکل دارم. معمولا برای صبحانه بی میل هستم و می‌خورم چون باید بخورم.

2 پسندیده

این عادت از بچگی برام مونده که صبح های خیلی زود با ماشین شخصی مسافرت می رفتیم و هرجای خوش اب و هوایی که سرراه بوددر طبیعت صبحانه می خوردیم .برای صبحانه هم کارخاصی نمی کنم .نان تازه وپنیروگردو وچای کمرنگ.تازگی نان و عطروبو و طعم خوشمزه اش برای جذابیت همیشگی و تکرار نشدنی صبحانه کافیه.

1 پسندیده