از بحران رئال مادرید سر در میارین؟

قبل از اینکه فصل مسابقات فوتبال به صورت رسمی شروع بشه، رئال مادرید در دو بازی رفت و برگشت مقابل بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا و همینطور برد مقابل منچستر یونایتد در سوپرکاپ اروپا مدعی اول همه‌ی جامهای ممکن بود.

تیم فصل قبل که مدعی همه چیز بود، الان دچار بحران شدید شده و حتی بازیهای خانگیش مقابل حریفان نه چندان بزرگ رو میبازه. نکته‌ی جالبش هم اینجاست که رئال مادرید از نظر آرایش بازیکنان هیچ تفاوت مهمی با تیم اول فصل نداره.

• مشکل اصلی رئال‌مادرید که باعث بوجود اومدن چنین بحران شدیدی شده است رو چی میدونین؟
1 پسندیده

به عنوان طرفدار بارسا بیشتر لذت میبرم :grin: ولی خیلی ساده بگم، من فکر میکنم شانسهای قبلی براشون تکرار نمیشه. برای مثال، اگر “راموس تایم” رو از نتایج پارسال حذف کنید میشه دید که توی هیچ جامی موفق نمیشد. فکر کنم داده های این مسئله باشه. تیمهای دیگه روی این مسائل کار میکنن و جلوی این تاکتیک رو میگیرن.

2 پسندیده

نيم فصل اول رئال مادريد به يه افت شديد مواجه شد

چند عامل دست به دست هم داد تا اين قضيه رقم بخوره

اولين محروميت چند جلسه اي رونالدو بود ( مهاجمي كه همه تاكتيك هاي گلزني به اون ختم ميشد)

و البته محروميت مارسلو و راموس

دومين عامل بي انگيزگي بازيكنان تاثير گذاري چون مارسلو و كروس و مودريچ( اگه دقت كرده باشيد فقط تو زمين راه ميرفتن)

سومين عامل مصدوميت هاي بي شمار