از تازه‌وارد تا راهبر: چگونه یه پادپُرسی رشد میکنه؟

حتما دقت کردید که با ورود به پادپُرس به تدریج و با فعالیت مناسب آزادی عملهایی به شما تعلق می‌گیره. در این نوشتار توصیفی کلی از این تغییرات رو در اختیار شما قرار میدیم تا با فرآیند رشد در پادپُرس آشنا بشین.

سطح صفر: تازه‌وارد

وقتی که در پادپُرس ثبت‌نام میکنین، به عنوان تازه‌وارد در فضای پادپُرس وارد میشین. بعضی امکانات شامل موضوع، پست و لایک برای شما فعال میشه ولی باید همراه با تایید ویراستاران پادپُرس باشه.

سطح یک: تازه‌نفس

با میزانی از مطالعه، طرح موضوع و پاسخ، شما به سطح کاربری یک ارتقا پیدا میکنین. تقریبا محدودیتی بر روی فعالیتهای معمول برای شما وجود نداره:

  • میتونین به راحتی موضوع طرح کنین.
  • میتونین پاسخ بدین به موضوعاتی که طرح شده.
  • میتونین پیام بدین

سطح دو: پادپُرسی

آخرین سطح غیررقابتی در پادپُرس، ارتقا به سطح پادپُرسی هست که با فعالیت مداوم به دست میاد. این سطح به معنی ورود کامل شما به دنیای پادپُرس بدون محدودیت خاصی هست.

نکته سطوح سه‌گانه غیررقابتی، با فعالیت مداوم قابل دستیابی هستن و وقتی فرد به این سطوح رسید، اگر تخلفی مشهود نداشته باشه، در همین سطح باقی خواهد ماند.

سطح ۳: شوالیه‌ها

سطح رقابتی پادپُرس، سطح ۳ با عنوان شوالیه‌هاست. در این سطح درصدی از بهترین‌های پادپُرس از نظر فعالیت و حضور مداوم، طرح موضوع و پاسخ به موضوعات، مطالعه مناسب و شوق‌آفرینی قرار دارن.
این سطح انتخابی، سیستماتیک و بدون دخالت تیم با توجه به معیارهای مشخص هست. برای حضور در شوالیه‌ها، به فعالیت مداوم، طرح پرسش و پاسخ مفید و شوق‌آفرینی از طریق لایک به فعالیتهای خوب دیگران، توجه کنین. هرچه بیشتر این کارها انجام بشه، شانس بیشتری برای حضور در شوالیه‌ها دارین.

سطح شوالیه‌ها رقابتی‌ست، به این معنی که اگر فعالیت شما از معیارهای رقابتی پایینتر بیاد، سیستم شما رو از سطح خارج میکنه. اگر شوالیه هستین به این دقت کنین، حضور در این سطح تا زمانی که سطح مناسب فعالیت رو رعایت کنین، ادامه خواهد داشت.

سطح ۴: راهبران

تعداد مشخص از کاربران باسابقه و کیفیت فعالیت بسیار بالا، که دوره خاص مربوط به فعالیت‌های ویژه رو گذراندن، به طور انتخابی به بالاترین سطح ممکن در پادپُرس ارتقا داده میشن. سطح راهبری به شدت محدود و به طور ویژه به این افراد تعلق میگیره. در سطح راهبری، تقریبا تمام اختیارات ممکن در دسترس افراد قرار دارد. توضیحات مربوط در زمان مناسب به فرد ارائه می‌شود.

9 Likes