از دوستاتون چه خبر؟ چه کار می‌کنن؟

هرچند وقت یکبار از دوستاتون سراغ میگیرین؟ چطور ازشون باخبر میشین؟ میدونین بهترین دوستاتون کجان؟

4 پسندیده

تقریبا چند ماهی یه بار و بعضی ها هم سالی یه بار
ولی اونایی که اینستگرم هاشون رودارم دائما از حالشون باخبرم :joy:
بعضی ها هم فقط زنگ میزنم و البته چون من خوب نمیتونم حرف بزنم همون میزارم سالی یه بار :grimacing:
دوستی که رقیبم بود تو کتاب خوندن میدونم الان حدودا نه ماهی میشه رفته آلمان و البته قبلش هم به واسطه دانشگاه و تحصیل و ازدواج از اینجا (سعنی شهرمون)دور شده بود و رفته بود تهران وقبل از رفتنش به المان از شوهرش جدا شد و رفت.
و یه دوست دیگم تو معماری یه دانشگاه خوب فکر کنم قزوین قبول شد و کار خوبی تهران دست گرفت و تهران کار میکرد البته اونم همشهریم نبود و شیرازی بود که به واسطه کار پدر مادرش اینجا بودن و بعد از اتمام کارهای شرکت،تابستونها شیرازه و بقیه روزای سال تهرانه.
بقیه هم میدونم ازدواج کردن بعضیهاشون بچه دارند …
ابنها دوستان دوران دبستان تا متوسطه من بودن بعد که هر کی دانشگاه یه جایی قبول شدن زندگی ها کلا تغیر کرد.

3 پسندیده

معمولا خیلی کم ارتباطم رو حفظ میکنم و از این لحاظ آدم احتمالا بی‌احساسی به حساب میام ولی پس ذهنم اینه که

• وقتی دوستم کنار من نیست، فرصتی داره برای دوستیهای جدید و نبودن من بهش این فرصت رو میده. حتی برای تغییرهای متناسب با فضا و حال و هوای خودش.

• اگر بخوام دوست مجازی داشته باشم که فرصتهای زیادی هست و لزومی نداره خودم و دوستم رو به یک تاریخچه محدود کنم.

تا حالا ندیدم کسی گله کنه، چون رفتارم متناسبه، هم خودم اینکار رو نمیکنم و هم انتظاری ندارم!

1 پسندیده

من اینطور نیستم :))
بنظرم سخته یکم این حس ها

1 پسندیده

بله کاملا معتقدم آدمها از این نظرا متفاوت هستن. یعنی ممکنه شما این راه رو نپسندین!