از چه جور آدمایی خوشت میاد؟

525062_d989OMF7|۴60x۲۵۰

4 پسندیده

اول اینکه آدم منطقی باشه ولی تو برخوردش سختگیر و منطقی نباشه و یه همراه خوب و مهربون باشه .
دوست دارم یکی باشه بدون هیچ غرض و هیچ تعصبی باهاش حرف بزنم متأسفانه شاید یکی دو درصد جهان این طور باشند من خودم که در برخورد با مسائل تعصب ندارم و اگر دوستی اشتباهم رو با دلیل بگه پذیرا هستم …

2 پسندیده

سلام

من در کل آدم ها رو دوست دارم :heart_eyes: راحت باهاشون ارتباط میگیرم و اگه حداقل‌های ایجاد ارتباط باشه شروع می‌کنم به شناختنش. خیلی دوست دارم درون آدم‌ها رو کشف کنم. هر آدمی به دنیاست برای خودش. این حالت کلی قضیه است.

ولی اینکه از یکی خودشان بیاد و دوست داشته باشی مدام پیش هم باشین و باهم صحبت کنین یه چیز دیگست.

معمولاً آدم‌ها از کسایی که با تفکراتشون و علایق و آرزوهاشون همسو و همفکر هستن خوششون میاد. مثلا من عاشق نجومم و اگه کسی باشه که مطالعات و دانش نجومی بالایی داشته باشه ازش خوشم میاد. به همین ترتیب یه موزیسین، فیلسوف، استاد دانشگاه، روانشناس، هنرمند و …
ولی مثلا من غذا زیاد برام مهم نیست پس از یه آشپز زیاد خوشم نمیاد. همینطور از فوتبالیست، راننده فورمول یک، قصاب! و …

کسایی که تصمیمات مشابه ما تو زندگی گرفتن و انگار آینده یا گذشته ما هستن (بیشتر آینده). مثلا من تصمیم گرفتم تو ایران ادامه تحصیل ندم از کسایی که رفتن از ایران بخاطر تحصیلات خوشم میاد. همینطور کسایی که تغییر رشته دادن به روانشناسی، همه زندگیشون رو فروختن و دارن دنیا گردی می‌کنن و …

2 پسندیده

من از آدم منطقی آرام و اندیشه گر خوشم میآید، از آدمی که حرف را با دقت تمام بشنود عقلانه صحبت کند و منطقی بیاندیشد و مجادله گر نباشد، و همچنان از آدم شاد، تر و تازه با انرژی و خوشحال خوشم میآید.

3 پسندیده

من به شخص ادمی ک خودشو برتر از بقیه ندونه دوس دارم این خصلت ادمی از نظر من انقد مهمه ک میتونه بقیه ویژگی های خوب یه ادم رو تکمیل کنه

3 پسندیده