افسردگی پاییز دارین؟

با شروع پاییز افسردگی به سراغتون میاد؟ مخصوصا بعداز ظهرهای دل گیرش …
برای رهایی ازش چه راه حلی پیشنهاد میدین؟ :smirk: :unamused:

5 پسندیده

افسردگی که فصل و ماه و روز نداره هر وقت نیاز باشه میاد سراغت
من خودم زمستون ها بیشتر افسرده هستم تا پاییز و تابستون
از بچگی از زمستون بدم میومد درست بر خلاف نظر خیلی اتز از مردم که زمستون رو بیشتر دوست دارن

2 پسندیده

چند وقت پیش که با یک مشاور صحبت می‌کردم، می‌گفتن فصل پاییز اوج کار ماست و مراجعان بیشتری داریم.

برای هر آدمی فرق می‌کنه. نمیشه برای همه یک نسخه پیچید. فکر می‌کنم مشاور بهترین راهنماست.

4 پسندیده

میدونی چرا پاییز بیشترین میزان افسردگی را داره ؟ این کاملا مسئله ی جسمانی هست به بعد روحی انسان لطمه میزنه شما از فصلی که پنجره ها بازه اکسیژن میاد داخل خونه وارد فصلی میشی که یهو پنجره ها بسته میشه
یهو باید لباس های سنگیتری برای رفتن به بیرون بپوشی
و همه ی اینها باعث میشه که جسم شما از یک حالت به یک حالت دیگه پرش داشته باشه
برای حل مشکل افسردگی بزرگترین راه حل ایجاد شادی های کوتاه و ورزش کردن هست … ورزش معجزه میکنه مخصوصا کمی ورزش سنگیتر که عرق در بیاره

5 پسندیده

من سال قبل اوایل پاییز مشکل بزرگی واسم پیش اومد و به نوعی افسرده بودم،امسالم به خاطر چالشای جدیدی که واسم به وجود اومده یکمی ناخوش احوالم:) منتظرم یه پاییز ساده داشته باشم ببینم بازم افسرده میشم یا نه :grinning_face_with_smiling_eyes:
ولی با گذشت 2 هفته رفته رفته حالم داره بهتر میشه شاید به خاطر اینه که با شرایط زندگی و فصل پاییز دارم خودمو وفق میدم شاید پیدا کردن یه هدف جدید یا دوری از یکنواختی کمک بکنه به این شرایط ولی خب راه حل خاص و قطعی به نظرم نمیرسه واقعا!!!

4 پسندیده