اگر با صحبت های مخاطب تون موافق نباشید، چکار میکنید؟!

خیلی وقتا پیش اومده بحثی پیش اومده و نظر شخصی م با بحث جمع اختلاف زیادی داشت. در این جور مواقع اگر جمع نظرتون را میخواست چکار میکنید؟

• سعی میکنید با قسمت هایی از بحث که باهاش مشکلی ندارید، همراهی کنید و خودتون را کمتر در معرض انتقاد دیگران قرار بدین.
  • سعی می کنید با یک جمله مودبانه (مثلا خیلی با نظر شما موافق نیستم) بحث رو ادامه بدین.
  • سعی می کنید با یک جمله منفی اما قاطع (مثلا اصلا حرفتون را قبول ندارم) ، نظر خودتان را به دیگران تحمیل کنید.
  • سعی میکنید خودتون را وارد بحث نکنید (مثلا نظر خاصی ندارم) و نظر شخصی تون را برای خودتون نگه دارید.
3 پسندیده

بحث میکنیم
البته اگر بدونم آدم منطقی هست مگرنه در اکثر موارد می گذریم

2 پسندیده

من شخصا سعی میکنم مودبانه و مستدل تمام مخالفت های خودم رو بیان کنم. اگر فرد پذیرا باشه مشتاقانه ادامه میدم بحث رو تا به یک نقطه درست برسیم ولی اگر فردی باشه که نپذیره یا کلا چپه حرف بزنه سکوت میکنم.

2 پسندیده

سعی میکنم خودم را وارد بحث نکنم (مثلا نظر خاصی ندارم) و نظر شخصی‌ام را برای خودم نگه دارم.

1 پسندیده

سلام
خیلی محترمانه دلیل مخالفت خودم و بیان می کنم و می گم (البته که نظر شما محترم هست ولی به این دلیل و این دلیل من مخالفم) . ولی اگر نتونستم طرف رو قانع کنم سکوت می کنم .