اگر بخواین کلکسیون درست کنین چه کلکسیونی درست میکنین؟

چند تا از آدمای اطرافم کلکسیون های جالبی دارن
یکی از خاله هام کلکسیون بطری مشروب داره

عمم هم به اندازه 10 تا دختر گوشواره داره، گردنبند و سرویس نه ها گوشواره تک

منم دلم میخواد کلکسیون کتاب داشته باشم الان 20سالم دلم میخواد زمانی که 70 ساله میشم بین 300 تا 1200 تا کتاب داشته باشم.

کشیو میشناسین که کتابخونه داشته باشه؟

3 پسندیده

من خودم زیاد کلکسیون داشتم و دارم
چند سال پیش کلکسیون آدامس داشتم
و شکلات های گرون مثله اسنیکرز و کیت کت ولی خب اخرش خراب شدن و انداختمشون
از اونجایی که خیلی انرژی زا میخورم و خیلی دوست دارم در حال حاضر بیش از یک ساله که قوطی انرژی زا هامو جمع میکنم تقریبا ۲٠٠ تا دارم از برندهای مختلف مثه هایپ و جک بلک تهش هم نمیدونم قراره چیکارشون کنم و دیگه زیر تختم جایی ندارم که بزارمشون :grin::joy:

1 پسندیده

یعنی چی کلکسیون آدامس داشتی !! آدامس های جویده شده رو از تو خیابون جمع می کردی !؟!

1 پسندیده

@ebag واقعا چجوری فکر کردید که آدامس های جویده شده رو از کف خیابون جمع میکردم؟؟؟ عجیبه برام
اولا که آدامس ها جویده شده نبودن و از هر برند مختلف یکی رو جمع میکردم

1 پسندیده

کلکسیون گل خشک :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: به شدت عاشق گلم و دوست دارم خشکشون کنم و تا مدت ها نگهشون دارم
کلکسیون آلبوم های موسیقی هم خیلی دوست دارم داشته باشم

1 پسندیده

جمع‌آوری کتب خطی و یادداشتهای دست‌نویس مشاهیر بزرگ. که البته چون پول کلانی هم میخواد فعلا شروع نکردم تا ببینم در آینده چی پیش میاد.

1 پسندیده

من عاشق کلکسیون پیرسینگ، پلاک، کتاب و هودیم!
و بله پسر عمه من الان ۴۵ سالشه و یه کتابخونه بزرگ داره :slightly_smiling_face:

1 پسندیده

کلکسیون کتاب ولی نیاز به کتابخونه هم نیست تو همین گوشی و رایانه هم میشه جمعش کرد. من کتاب های کاربردی ،ساده ،روان و خلاقانه رو تو موضوعات مختلف جمع میکنم مثل
کتاب هایی در باب روان شناسی،ادبیات،اخلاق ، فرهنگ و هنر و تاریخ و علوم کاربردی پایه و… که به زبان ساده گفته شده باشه.
کلکسیون بازی های قدیمی و جدید(فیزیکی) هم خوبه ؛ مثلا فرض کنید ابزار الک دولک و توپ و کارت بازی های آموزشی و… رو داخل یک ویترین کوچک جمع کنید و بعدا بچه ها و بزرگترها بتونن دوباره تجربه ش کنن.

1 پسندیده