اگر مواد اولیه فراهم باشه، دوست داشتی چه چیزی رو با دست های خودت بسازی؟

هر چه میخواهد دل تنگت بساز …

7 پسندیده

از این گل چینی هایی که بچه بودیم با خمیر گل چینی میساختیم. چقدر خوب بود…:blush:

3 پسندیده

بسازم خنجری نیشش ز فولاد / زنم بر دیده تا دل گردد آزاد

7 پسندیده

اگر میتوانستم یک انسان می ساختم!

4 پسندیده

وسایل آشپزخانه می‌ساختم …

3 پسندیده

ماکت یه شهربازی برای خواهر زاده ی سه ساله م آیسا
البته گاهی براش یه چیزایی میسازم، ولی خب مهارت زیادی ندارم
با این وجود اینقدر لذت میبره ، از خوشی انگار مست میشه :blush:
طوری میره توی دنیای خیال که فکر میکنم مهمترین کار دنیا رو انجام دادم اونموقع

4 پسندیده

یک دستگاه میساختم که اطفالیکه روی نوک انگشتان راه میروند را تداوی کنم که پای خود را درست روی زمین بگذارند و ازین مشکل رنج نبرند ایده این دستگاه در حد نقشه است فعلا ولی حتما این ایده را با دکتوران صلیب سرخ در میان میگذارم ببینم چه مشوره ای میدهند این دستگاه شا مل لوله های فلزی صیقل خورده و کف مستوی است که سطح آن از مقناطیس متوسط درست شده و طفل با کفش های مقناطیسی در بین آن قرار میگیرد و آهسته آهسته راه میرود در هنگاه راه رفتن مقناطیس سطح مقناطیس کفش را جذب میکند و طفل مجبور میشود که کف پا را در سطح بچسپاند و هنگام بالا کردن پا هم زور بکار ببرد و پاها و هاهیچه ها با این روش به مرور زمان قوی و قویتر میشودند البه این شکل ساده از نقشه آن است خیلی لوازم دیگری نیز نیاز است که این دستگاه داشته باشد و من اگر خداوند توفیق داد این کار را خواهم کرد.

5 پسندیده

مغز انسان رو می ساختم

2 پسندیده

بسیار جالب. اگر از پازل های مغناطیسی مجزا با کنترل الکتریکی استفاده کنید میتونید فشار روی پا در هنگام بلند کردن پا از زمین رو حذف کنید و صرفا در هنگام گذاشتن پا روی زمین از این جاذبه مغناطیسی استفاده کنید تا پا بصورت کامل روی زمین قرار بگیره.
مثل اینکه این موضوع یک چالش واقعی در زندگی شما محسوب میشه!

3 پسندیده

:thinking: دستگاهی میساختم که بتونه تفکرات رو ضبط کنه و به صورت متن تحویل بده. یا حتی به صورت صدا تحویل بده :thinking:
واقعا نیازشو حس میکنم

3 پسندیده

یه ماساژور! که بشه مثل یه کوله پشتی رو کمرت قرار بگیره. واقعا ملال آوره از اطرافیان بخوای ماساژت بدن هر روز

3 پسندیده

کلن کپی برداری از کارهای هنری معروف رو دوست دارم، معرق، منبت، مجسمه های چوبی و سنگی و فلزی، مخصوصن پیکرهای سنگی از جنس سنگ مرمر

5 پسندیده

کارهای هنری مثل بوم نقاشی
ترمه
مینیاتوری های زیبا
و حتی لباس های که طرح هایی پته مانند دارند

2 پسندیده