اگر میتونستی جواب یه سوال رو بدونی و میلیاردر بشی فکر می کنی اون چه سوالیه؟

فرض کن کسی هست که هر سوالی بپرسی جواب درست بهت میده. برای میلیاردر شدن چه سوالی ازش می‌پرسیدی؟

سوال یه میلیارد تومنی

7 Likes

شماره بلیط بخت آزمایی بعدی آمریکا چیه ؟

4 Likes

خود همین سئوال که «یه نفر با خصوصیات من چطور میتونه میلیاردر بشه؟» هم جز انتخابها هست؟

4 Likes

خب اینطوری باشه من میپرسم چکار کنم بعدا پولدار بشم ، زیرآبی نرو یوسف

1 Like

چرا زیرآبی نرم؟ :grin: نکته اینه که از تمام انتخابهایی که داری استفاده کنی. وقتی محدودیتی وجود نداره، چرا من خودم این محدودیت رو ایجاد کنم؟ :wink:

این هم انتخاب جالبیه ولی یه مشکل داره. اگر هم بدونی معلوم نیست بتونی اون رو گیر بیاری و به این هم بستگی داره که جواب رو فقط به شما میده یا به طور عمومی اعلام میکنه!

3 Likes

خب اینم میشه ، ولی حالت سواستفاده از قوانین ناقص و داره ، مثلا بعدا میگن یوسف از حفره امنیتی سوال سواستفاده کرد و میلیاردر شد

منظورت اینه هلو بپر تو گلو نیست ، خب داشتم فکر می کردم ازش بپرسم تکنولوژی بعدی چیه که دنیارو زیر و رو می کنه دیدم اینم دردسر داره ، الان خوب گفتی باید سوال و اینطوری بپرسم جواب بلیط بخت آزمایی رو کی و کجا بخرم ؟

2 Likes

از آینده نزدیک هم جوابی میده که بپرسیم؟ :thinking: چون خیلی از نتایج مسابقات شرط بندی یا نوسانات اقتصادی میتونه زندگی ها رو تغییر بده

1 Like

هیچ محدودیتی نداره فقط باید یه سوال بپرسی همین.

1 Like

ای کاش فقط در حیطه ی تئوری نبود…البته اگر لفظ سؤال رو موضوع بر معنای درخواست هم فرض کنیم،در اینصورت من ازش برای میلیاردرشدن درخواست میکردم😅

من از اساس با همچین سوالی مخالفم؛ به نظرم حتی اگه سئوالی به ذهنم برسه که به میلیاردر شدن منتهی بشه باز هم آیا من توانایی انجام آن پاسخ رو دارم که بتونم نتیجه دلخواه رو بگیرم؟ یا وضعیت جامعه به من اجازه میده که آن پاسخ رو دنبال کنم؟
ولی سئوالتون من رو به یاد داستان بهلول عاقل، بهلول دیوانه انداخت؛ با‌توجه‌به این داستان از وجه عاقل مرجع سئوال بپرسی حتما سود می‌کنی😁.

چطور میلیارد بشم؟!! :laughing:

میپرسیدم پایان این دنیا رو چجوری میشه جلو انداخت!