اگه بخوای یه خونه بسازی آیا خونه های پیش ساخته رو انتخاب میکنی؟ چرا؟

چند وقتی هست که دارم دنبال یه خونه خوب میگردم و راستش به این دفاتر خونه های پیش ساخته که میرم اینقدر تعریف میکنن که من با کمال تعجب میپرسم پس چرا این همه آدم تو این شهرای بزرگ اینقدر پول و وقتشون رو هدر میدن و خونه ای با کیفیت پایین تر رو ترجیح میدن.
خوشحال میشم اگه کسی اطلاعات و یا تجربه ای از این نوع خونه داره کمکم کنه که ببینم این دفاتر الکی میگن یا مردم در اشتباهن؟ کسی آیا از معایب خونه های پیش ساخته خبر داره؟

5 پسندیده

اولين باره كه راجع به وجود خونه هاى پيش ساخته تو ايران ميشنوم! جالب بود برام، مخصوصا اگه خونه پيش ساخته ارزونتر از خونه عادى دربياد، كيفيت اجزاش هم خوب باشه ( مثلا كفش زير پات غيژغيژ نكنه، موريانه نيفته، …) و در ضمن هر طراحى بخواى بتونى براى خونه بدى.

خوبيش رو اين ميبينم كه ميتونى خونه اى داشته باشى كه وقتى بعد ده سال زندگيت حوصله ت ازش سر رفت، خونه رو بفروشى بدون اينكه زمين رو بفروشى! هدررفت و زباله توليديش خيلى كمتر از تخريب و بازسازى خونه هاى عاديه!

2 پسندیده

از نظر من مزیتش اینه که کسایی که خانه به دوشن و مکان زندگیشون ثبات نداره میتونن راحت خونشون رو هم با خودشون جابجا کنن :grinning: :grinning:

ولی واقعاً من نمی‌دونم راجع به چی داریم صحبت می‌کنیم. این خونه‌ها چه شکلین. جنسشون از چیه؟
هیچ ارزونی بی علت نیست.

1 پسندیده

اين افراد معمولا سبك بارن، بعيد ميدونم اين تيپ افراد زياد از خونه پيش ساخته استقبال كنن. مخصوصا كه حمل خونه هاى پيش ساخته چندان راحت نيست. هست؟

1 پسندیده

خونه هایی قابل حمل از جنس هایی چون چوب ،فایبرگلاس و بتن و… هستند. به نظرم اگر مقاوم باشن و همینطور ارزان بسیار به صرفه تر هستن .