اگه همه مردم دنیا بهت گوش بدن، چی داری بهشون بگی؟

فرض کن همه مردم دنیا دارن بهت گوش میدن، یا مثلا در یک شبکه اجتماعی همه تو رو فالو کردن و حرفهات رو میشنون. اولین جمله بعد از این اتفاق چیه؟

معمولا بعد از هر انتخابی، عده‌ای دیگه تو رو دنبال نخواهند کرد (به همین خاطر گفتم «اولین جمله بعد از این اتفاق»).

حالا قسمت دوم بازی:

فکر میکنی بعد از گفتن هر کدوم از جملات زیر چند درصد دیگه بهت گوش نمیدن؟ (حدسی و با استفاده از تجربه‌ت از جذب آدمها به هرکدوم از این جمله‌ها در شبکه‌های اجتماعی)

• یه سلام و احوالپرسی ساده و خودمانی

• یه جمله انتقادی از وضعیت دنیا

• یه جمله قصار پندآموز

• یه خاطره یا اتفاق ساده زندگی

• یه شوخی با یه نفر از آدمهای مشهور

7 پسندیده

احتمالاً شدیداً استرسی بشم. من جلو جمع معمولاً رعشه میگیرم. ولی برا صحبت مجازی معمولاً این اتفاق رخ نمیده. اگه بخوام مجازی صحبت کنم احتمالاً شروع کنم به لبخند زدن، بعدش زودی یه شوخی پیدا کنم و بزرگنماییش کنم. احتمالاً این شوخی نسبت به وضعیت خودم باشه و از موضوعات داغ جامعه هم بهش اضافه کنم.

به نظرم نهایت چند تایی از مردم بگن: هومممم

تعدادی همراهی میکنم و سوت و تشویق میکنن.

پیفففففففففففف

جالبه. داستان همیشه تعداد زیادی از افراد رو همراه کرده

سوت و تشویق و هورا

2 پسندیده

پس فکر میکنی بهترین انتخاب «شوخی با یه نفر معروف» و بدترین انتخاب برای رضایت آدمها «جمله قصار و پندآموز» هست؟ درسته؟

1 پسندیده

اگر تو شرایطی باشم که همه مردم دنیا بهم گوش کنن. دوتا جمله حرف بیشتر ندارم. اخه احوالپرسی و سلام و علیک و شوخی به نظر من زیاد وسیله خوبی برای ارتباط برقرار کردن با این حجم از ادما نیست. اگر حرفای ادم بیشتر از یه مقداری هم باشه حوصله سر بر و نصحتی میشه.
جملات انتخابی من: زندگی چند لحظه بیشتر نیست، زیاد درگیر شمردن لحظاتتون نباشید.

3 پسندیده

نه به هیچ وجه به نظرم بهترین انتخاب شوخی نیست، بلکه این انتخاب من برای بدست آوردن خونسردی خواهد بود. راجع به جملات قصار و پندآموز هم به هیچ وجه خودم رو در جایگاهی بخوام به بقیه پند بدم نمیدونم. البته در واقعیت سعی میکنم تجربه های خودمو به بقیه انتقال بدم.

1 پسندیده

خوب جمله مشابه من رو گفتی :grin: واسه همینه که باید سریع به این موضوعات جواب داد!!

انتخاب بعدی من که تقریبا مشابه هست ولی با تِم متفاوتی: اگر به دیگران نصحیت میکنی که از زیستن لذت ببرن، کمی دقت کن، شاید خود تو مهمترین مانع زیستن دیگران هستی :smirk:

4 پسندیده

دعوتشون میکنم کارهای مثبت در جهت آگاهی و آزادی خودشون انجام بدن

1 پسندیده

هیچ وقت به خودت اجازه ی خیانت نده
هیچ لذتی اونقدر شیرین نیست که بخواهی دنیای یک نفر رو خراب کنی
شما با فاش کردن یک راز،با خیانت در امانت و بدتر از همه وارد کردن نفر سوم به زندگیتون یا به عنوان نفر سوم وارد یک زندگی شدن ،دنیای یک نفر رو فقط به جرم اعتماد و عشق از بین می برید

جمله فیلم راز رو بشون میگم: برای همه ادما منابع، روزی، برکت و خیر هست. اینقدر برای رسیدن هاشون حرص، طمع حسادت و بدخواهی نکنن. طرز فکر و نگاهشونو عوض کنن و در مسر مدوامت داشته باشن.
Small steps BUT every day
کمتر کسی اینو رعایت میکنه

1 پسندیده