اگه یه روز بری سفر بری ز پیشم بی خبر، کجا میری؟چکار میکنی؟

من که خودم تا الان نتونستم خیلی اهل مسافرت باشم؟ شماهایی که رفتید سفر کجاها رفتید؟ خوش گذشته؟ اگه بخوای با یکی از پادپرسی ها بری با کی میری؟

2 پسندیده

میرم روستاهای نزدیک شیراااز یا روستاهای خراسان جنوبی، کی پایه س؟ :grin:

پ. سفرای یهویی، سفرای ورزشی، سفرای کاری، و البته سفرای خانوادگی خوبی داشتم. تقریبا همه ش چسبیده، مخصوصا اونایی که مجانی یا خیلی ارزون دراومده و یا حتی درامدی هم داشته!

شما که اهل مسافرت نبودی، کجاها رفتی؟

5 پسندیده

من پایه ام…
خیلی هم حال میده.
جاهایی که خیلیا نرفتن یا نمیرن و هنوز بکر و دست نخورده است

5 پسندیده

من اکثر سفرام خانوادگی بوده و به همه جا…مازندران گرگان رشت و انزلی و اردبیل و تبریز و همدان و قزوین و خوزستان و چهار محال بختیاری و… ولی اکثرا به گشتن زیاد منجر نشده
منم پایه ام شیرازو

4 پسندیده

من تا جایی که یادمه فقط وقتایی مسافرت رفتم که اصلا واسش برنامه ای نداشتم :grin: یا خونواده به زور بردنم :expressionless: البته چون کلا آدم بی برنامه و خوش گذرونیم تقریباً همین نیمچه سفرایی که از تهران به کرج و بالعکس هم دارم بهم خوش میگذرن. هله هوله میخرم، آهنگ گوش میدم، با آدمای غریبه حرف میزنم (که البته نهایتا شروع میکنیم به غُر زدن راجع به وضعیت زندگی که این هم اگه یکم اهل شوخ و بگو بخند باشی میتونی به سبک قشنگی پیادش کنی)
از میون پادپُرسیا بخوام انتخاب کنم لیستم خیلی بلند بالا خواهد بود ولی یه لیست کوتاه بخوام فعلا بدم شامل افراد زیر میشن(50% ماجرا که من باشم اوکیه! 50 % مابقی هم خدا کریمه :stuck_out_tongue_winking_eye: )

لیست بنده:
@Ghazaleh

@reza8872 این رضا از اوناس که نمی ذاره تو سفر حوصلت سر بره، کلی حرف داره واسه گفتن :slight_smile:

@yousef (یوسف رو بعید می دونم بتونم راضی کنم با من بیاد بریم سفر دو نفره؛ ولی خوب تلاشم رو برای متقاعد کردنش میکنم :grin:)

7 پسندیده

من که فوق العاده به یکجانشینی علاقه دارم :grin: حتی وقتی بالجبار میرم مسافرت ترجیح میدم همونجا بمونم. دلیلش شاید به ریشه ی عشایر برمیگرده که اونقد کوچ کردن، خستگیش توی ژن مونده و استراحت افتاده گردن من :grin: انشالا نسل بعدی از این نظرا بهتر میشن

6 پسندیده

از طرف من با کمال میییییییل :blush:
ولی خواهشا متروی کرج تهران نه!! :dizzy_face:

خاطره انگیزترین سفرهای من سفرهای کویرنوردی بود. کویر طبس و بشرویه رو رفتم و خیلی خوب بود.
دوست دارم برم جاهایی که طبیعت قشنگی داشته باشه، کوه، کویر، جنگل و …
سفر شهری: اصفهان دوست دارم برم و کلا همه شهرها و روستاهای ایران رو دوست دارم برم ببینم.
کشورهای دیگه هم اول ایتالیا بعد ژاپن رو دوست دارم ببینم :grinning:

چه مسئولیت خوبی :grinning:

:raised_hands:

7 پسندیده

وااای ،چه بحث خوبی !!!بعد از “نارنگی یا پرتقال :heart_eyes:” این دومین بحث آبدار و شیرینیه که می بینم
من عاااشق سفرم

4 پسندیده

ادامه::blush:
من عاشق سفرم و بیشتر طبیعت گردی …
بهترین هاشون طبیعت گردی های روستاهای خراسان شمالی بود.البته سفرهای علمی هم خیلی لذت بخش بودن مثلا سفر کرمان و بازدید از نمایشگاه کتاب تهران …
منم شیراز و خیلی دوس دارم برم که هنوز نرفتم :cry::cry:

5 پسندیده

من ادم ناسیونالی هستم به خاطر همین اصفهان خودمون روبه تمام ایران ترجیح میدم.ولی اگه بخوام واقعا ازاصفهان خارج بشم تهران وتبریز راترجیح میدم.ازبین پادپرسی هاهم moalemروانتخاب میکنم چون:۱-ظاهرا ادم خوش سفری هستند
۲-برای من که تو مسافرت یامیخوابم ویاکتاب میخونم هم صحبت وهمفکرعالی ای هستند
۳-واین که عاشق طبیعت گردی اند…
بهتراز این نمیشه.

5 پسندیده

شک نکنید که بهترین گزینه را انتخاب کردید :wink:

2 پسندیده

من ایرانگردی می کنم وجب به وجب. البته الان بیشتر شهرهای بزرگ رو دیدم حالا نه وجب به وجب اما دیدم. من تو جاهایی که دیدم همون خراسان جنوبی که لاله گفت رو بسیار دوست داشتم. طبس و بیرجند رو. و من عاشق یزدم خیلی زیاد. حرف درباره ایران زیاد دارم. من اگر بخوام با پادپرسی ها برم لاله رو انتخاب میکنم. چون ادم متفکریه، زیاد حرف نمیزنه و بسیار سنجیده عمل میکنه چون اصلا حوصله ادمای حراف رو ندارم و فکر میکنم تجربه های جالبی تو زندگیش داره که می تونم تو سفر ازشون بشنوم و ساعت ها کنارش لذت ببرم. من همسفری با یه آدم مثل لاله @lolmol رو ترجیح میدم. البته سهیل @somo849 هم بد نیست ولی اون زیادی بیخیاله ممکنه تو سفر حرصم دربیاد ازش ولی به نظر خوش سفره.

5 پسندیده

من کم و بیش اهل سفرم. چندباری هم هیچهایک رو تجربه کردم. جنگلنوردی و بیابون گردی، دیدن بازار شهرهای مختلف از علاقمندیامه. فرقی هم نداره خیلی کدوم شهر. ولی شهرای قدیمی تر رو ترجیح میدم(نه از نظر بناهای تاریخی!).
طبق تجربه معمولا همسفر برام دست و پا گیر بوده و سفر تنهایی رو ترجیح میدم.

2 پسندیده

پارک ملی کویر
مخصوصا استراحت و دورهمی و رصد ستاره ها در قصر بهرام

3 پسندیده