بازیِ گروهی دست‌سازه‌ها: دست‌هات چند مرده حلاجن؟!

من نهایت کاری از دستم بر میاد اینه که برای فنجون های خالی رو میزم علاوه بر عینک سیبیل هم بزارم :grin:

دیگه کل امیدم شما هستی @moalem

2 پسندیده

اگر ایده فنجون و جاعینکی برای خودت باشه من به خلاقیتت نمره ۲۰ میدم

2 پسندیده

خیلی خوب بچه‌ها رقابت رو انجام بدین، تیم ما در مرحله فینال وارد میشه :grin:

3 پسندیده

باحاله ولی آخر شدیم فعلا :joy:

2 پسندیده

اینم دست‌گرمی من!

بچرخ بچرخ :partying_face: :partying_face: :sun_with_face: :rainbow: :cyclone:

پرسش علمی!

چرا توی ویدئو پره‌ها سریع‌تر از چشم‌ها می‌چرخن؟!

9 پسندیده

راستش یدفعه به ذهنم اومد بچه ها اومدن پیشم گفتن بیا بازی منم دیدم جعبه کیک چقدر برای کاردستی مناسبه خلاصه سه چهار تا تاج براشون درست کردم که این اولیش بود .

3 پسندیده

سوپر من دوباره ستاره شدی از نوع سهیلش، کجایی پس؟؟؟
سربازیت تموم شد؟
قدیما بعضیا تو دوران سرابازیشون چه‌ها که نمی‌ساختن! سپیده هم که نیومد! اگه هم بیاد باید یه هم تیمی پیدا کنه، قانون چی میگه میشه ما سه تا باشیم؟
@moalem

بحنبین بچه‌ها:

@somo849 , @sepinoud.keshaavarz

4 پسندیده

اگر سهیل همچنان تا آخر به غیبت خودش ادامه بده، گروه سه نفره مجازه :grin::grin::grin:

1 پسندیده

هیچ نگران نباشین که حدس میزنم اگه دست ساز اصلیتون رو رونمایی کنین برنده ماییم و بس!!!

من از مسئول مسابقات خواهش میکنم آیین نامه انضباطی رو یه بار دیگه واسه همه نمایش بده. این دست سازه بیشتر از این که قدرتش رو از دست گرفته باشه از نیروی فوت استفاده میکنه. اگه قوانین اجازه استفاده از قدرت درون رو میدن که ما هم بدونیم.

من پیشنهاد میدم از این تیم 3 امتیاز کم بشه و از دو فرصت نقل و انتقالات هم محروم بشن. بازم کمیته انضباطی هر تصمیمی بگیره، ما تبعیت میکنیم. :hugs:

5 پسندیده

هم تیمی من چرا خبری ازش نیست آخه؟!! @yousef

3 پسندیده

فعلا بزار ببینیم تیمهای دیگه چکار میکنن فعلا که فقط دارن امتیاز منفی میگیرن :grin:
یه هواپیما هم درس کردم ولی مثل بویینگ نقص فنی داشت فعلا باید ببینم چرا پرواز نمیکنه!!

2 پسندیده

براساس قانون اگر طرح ت ارائه ندی کلا حذف میشیم

2 پسندیده

کدوم قانون؟ :thinking:

من یه فیلم آماده کردم… این صد گیگ هدیه سرعتش پایینه. قبول نیست بالا نمیاره :face_with_head_bandage:

2 پسندیده

براساس این قانون برادر @yousef

3 پسندیده

می بینم که تیم ها کم آوردن، و رفتن تو فاز «تخریب تیم حریف»، دقیقا هم دست گذاشتن روی تیمی که شانس برنده شدنش از همه بالاتره :sunglasses:
@somo849

3 پسندیده

اهان اون میگه امتیاز صفر میشه نه اینکه حذف میشیم :grin:
بزار اعلام کنیم که برنده شدیم و هر نتیجه‌ای غیر از برد ما به معنی تقلبه و هوادارها رو میریزیم توی پادپُرس :grin:

3 پسندیده

6c4bb4d3276939c138957a5832dd5d6c

ای گروه‌های جامانده
ما به یک جوجه طلام راضی میشیم …

5 پسندیده

و اما از اثر جدید خانم معلم جان رونمایی می شود؛ :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

8 پسندیده

آفرین عالی عالی …

خوب دیگه فکر کنم تیم ما اول شد . به همه دوستانی که شرکت کردن تو بازی خسته نباشید میگم .

راستی . هفته پیش یه اسکجوال طراحی کردم برای تقویم های فارسی همون google calendar خودمونه که برای استفاده های شخصی فارسی سازیش کردم . نمیدونم دست سازه به حساب میاد یا نه . :grin: :grin:

http://pnmr.bestnm.ir/

6 پسندیده