بازی:‌ اولین چیزی که به ذهنت میرسه رو بگو!

وقتشه بازی کنیم: با دیدن این کلمات هر چی به ذهنت میرسه رو بگو؛ می تونه یک کلمه، یک جمله، یک داستان و یا یک خاطره باشه:

1. پادپرس
  2. خوابگاه
  3. تلگرام

پ.ن: می تونی یک کلمه به این کلمات اضافه کنی و دوستانت را به این بازی دعوت کنی. اینجوری هیجان انگیزتره :heart_eyes:

8 پسندیده

پادپرس همه‌ش
خوابگاه عارف
تلگرام سهند
@najme بیا

2 پسندیده

1.پادپرس هم اندیشان، فکر کردن
2.خوابگاه همدلان، سفر
3.تلگرام حرف اضافه

2 پسندیده

پادپرس، (درس خونده ها). خوابگاه،( موکب صاحب الزمان ).تلگرام، ( اعصاب خوردی)

3 پسندیده

پادپرس: سروکله زدن با بچه‌های برتر :grin: :tired_face:
خوابگاه: ذهن آزاد، جمع دوستای باحال :upside_down_face:
تلگرام: درک نمیکنم آدمها دنبال چی میگردن توش :thinking:

5 پسندیده

پادپرس: راه نجات
خوابگاه: حکم و pes :sweat_smile:
تلگرام: بهترین بستر آزاد رسانه

2 پسندیده

اول که باید به این انتخاب واژگان توسط لیلا تبریک گفت :sweat::rage::sob::cold_sweat:

آخه من چی ادامه اینا بیارم خدا رو و بنده هاش رو خوش بیاد؟!:face_with_thermometer::face_with_head_bandage:

پادپرس همه‌ش عشقه
خوابگاه عارف حدیثه
تلگرام سهند کیه؟

2 پسندیده

باید از @moalem بپرسیم، حرف ربط هم قبوله تو بازی، که نفر بعدی که میاد بتونه جمله اول و آخرو که تقریباً بستیشون ادامه بده، البته بدون حرف ربطم میشه.
حالا کیو دعوت میکنی؟

1 پسندیده

بله بله. من از تمام ابتکارات و خلاقیت ها استقبال می کنم. :heart_eyes:
اما اینکه کیو دعوت می کنم :thinking:
من مربی خوبم را به این بازی دعوت می کنم :wink: @sepinoud.keshaavarz و یک کلمه به کلمات بالا اضافه می کنم:
4. @lolmol

3 پسندیده

البته @najme هم باید یکیو دعوت کنه :wink:
خوبه ما تو مرحله قبل بودیم بازیمون، سه کلمه ‌ای بود، بازی، بازی، با دم شیرم بازی :scream:

1 پسندیده

راس میگی خیلی بازی خطرناکی بود. حتی من با همه سرپارشالیتم از این جراتها ندارم. فکر کنم دیگه @moalem در بین ما نباشه :sob::sneezing_face:

2 پسندیده

میگم چرا از وقتی این کامنت و گذاشتم قندم افتاده… :sleeping: انگار که بی اجازه وارد غار اصحاب کهف شدم، چه انرژی ای داره…
خوشا آنان که الله یارشان بی … خدا به دادم برسه!

1 پسندیده

نترسین نترسین شما همه با هم هستین (اونایی که قراره چهارتایی بازی کنن، با معلم با دم شیر)
یار دبستانی منو بخونید برید جلو.

2 پسندیده
  1. پادپرس: لاله! و اسمایلی میمون شرمنده که من فرستادم!! و دانشگاه که منتظرم تموم شه سه روز دیگه.

2. خوابگاه: جاروبرقی عجیب خوابگاه که هرموقع میرم باهاش اتاق بچه‌ها رو تمیز می‌کنم. در یخچال‌شون که جلوی اسم کسایی که ظرف شستن تیک خورده. آشپزی.

3. تلگرام: فیلتر شکن، لحن آدما رو نمی‌فهمم توش و لجم درمیاد. جمعیتش زیاده!

4. لاله: عینک :eyeglasses:، ورزش، سنگاپور، لبخنداش!: ) چایی هم نمیدونم چرا میاد تو ذهنم!: ))

5. تابستون رو هم اضافه می‌کنم. و خودم باهاش یاد دوچرخه، آسفالت داغ، بستنی، سایه‌ی درخت که بی‌رمق حرکت می‌کنه، عصرهای شلوغ، بچگیام میفتم.

6 پسندیده

من ایشون رو دعوت می کنم که به موضوع مربوط باشه @Faezeh_shabani.

3 پسندیده

امیدوارم بیاد، وقت داره، ازونور دنیا؟

یک کلمه اضافه کن مونا خانوم :blush:

نی‌نی :baby:

1 پسندیده

عجیب
بدبو
برند
:sweat_smile:

2 پسندیده

1.پادپرس: لاله
2.خوابگاه: اشپزیای نصف شب😍