بازی با کلمات بی نقطه 5 حرفی!

سه تا قانون دیگه هم داره؛

1. حداقل ده تا کلمه باید بگید
  2. اولین کلمه بی نقطه ی پنج حرفی رو که میگید باید کلمه بعدی رو با حرف آخر همون کلمه شروع کنید و همین جور تا کلمه آخر.
  3. کلمات معنی دار و فارسی ( حالا اگر غیر فارسی بود و تو فارسی پر کاربرد بود قبوله) بگید
5 پسندیده

نمشید شرط دوم رو نذاری، یا تقلیلش میدادی به دسته های دو سه تایی، الان برنده بودم.

1 پسندیده

عیب نداره :raised_hand::grin: ولی کسایی که شرط دوم رو رعایت کنن ستاره طلایی میگیرن. از دو حبه قند @MAHTAAB88 و @AMER هم دعوت میکنم بیان تو گود :grin:

1 پسندیده

خیلی ممنون تلاشم رو خواهم کرد.:blush::blush:

کلمات بعدی هم باید بی نقطه باشه؟

1 پسندیده

اره دیگه همش بی نقطه

1 پسندیده

اشکالی نداره از خانواده کمک بگیریم؟!

نه اشکال نداره تازه خیلی هم خوبه

1 پسندیده

اسلام، موهوم، مداوم، مسموم، مرسوم، ملموس، سردار، رادار، رامسر، رودسر، راه‌حل، لَوَرده

5 پسندیده

برنده اول شدی :ok_hand:عالی بود

1 پسندیده

مسموم
مداوا
اسرار
روسوم
مراسم
مرسوم
ملوسک (ملوس=ملوسک=ملوس کوچک😁)
کاردک
کارگر
روسری

5 پسندیده

تو هم برنده شدی ولی روسوم نیست رسوم درستشه :joy:

2 پسندیده

روسوم رو استثنا قائل شیم🙃

1 پسندیده

کلمه به ذهنم نرسید.:joy:

من می‌تونم یه بار دیگه شرکت کنم؟
آیا حروف مشدد هر حرف جدا حساب میشه؟
پایان کلمات رو به هجا دقت کنیم یا به شکل حرف مثلا وقتی کلمه با ه ختم میشه که صدای “_ِ” میده کلمه بعد را با “_ِ” شروع کنیم یا با “ه” ؟

2 پسندیده

چطوریمی تونی دوباره شرکت کنی؟!!!:open_mouth:

نه باید با همون حرف باشه

بازی جذابیه، دقیقا برای شرط دومی که گذاشتی.

1. مهرام

2. مرصاد

3. دل آرا

4. آدامس

5. سراسر

6. راهرو

7. واهمه

8. ولگرد

9. داوود

10. دادرس

دو سه تا لیست دیگه هم دارم ولی بمونه تا بقیه هم بیان.

فرشته، کجایی ؟؟؟

@moalem

4 پسندیده

چه بازیکن قَدَری پیدا شده تو پپ. یه نفس تا تهش رفت!!! :star_struck: تازه میخواد دوباره هم شرکت کنه … :exploding_head: :drooling_face:

سابقا تو لیگ بازی‌های پادپرس یه سری پسرا بودن همه بازی‌ها رو با مافیا اشتباه میگرفتن و شروع میکردن به فرافکنی و سر و صدا و اینا :yum: :grin: و خلاصه راحت میشد تو این لیگ توپ رو قاپید و خدایی کرد. ولی انگار زمونه عوض شده … .

برا بازی میام … ! بذار بقیه کلماتشون رو بذارن که یه موقع کسی کلمه کم نیاره،‌ بعد من میام رو دست همه میزنم :muscle: :partying_face:

پ.ن. بازیساز جان یه بازی بساز بتونم توش ممد رو بازی بدم حداقل! :expressionless: :expressionless: تو این بازی مجبورم آممدی یا ممدلو صداش کنم … .

4 پسندیده

اومدم اومدم … :running_woman:
خب باید چکار کنم! کلمه‌ی بی نقطه‌ی پنج حرفی … :thinking:
.
.
.
چرا هیچی به ذهنم نمیرسه
.
.
.
۱.راحله
۲.اراده