با آثار هنری وکارهای دستی چقدر موافقید؟

وکارهای دستی @Mehrdad_Roshan برای فروش آغاز شد…راه طولانی در پیش دارند و زمان راه رو هموار خواهد کرد. کارهاشون واقعا زیباست :heart_eyes:

7 پسندیده

آره عالیه.
منم خیلی دوسشون دارم.:heart_eyes:

4 پسندیده

IMG-20190318-WA0006
IMG-20190318-WA0007
حدودا دو روز طول کشید تا این باکس با گلهاشو درست کردم (این عکس نیمه تموم هس)ولی نمیدونم چرا اصلا چنگی به دل نمیزنه و خوشم ازش نمیاد :pensive:

6 پسندیده

ولی زیبا به نظر میرسد :heart_eyes:

5 پسندیده

ممنونم از نظرتون
مرسی :blush:

5 پسندیده

این هم از کار امروز من:
IMG_20190327_103321_303
این جیب لباس است که قبل از خیاطی روش نقاشی کشیدم

10 پسندیده

کار من از ملیله کاغذی که خیلی وقت پیش برای کسی انجام دادم.
44

5 پسندیده

من یه وقتایی که حس میکنم وسایل دوربرم یا لباسام خیلی سادن میفتم بجونشون تا یکم رنگیشون بکنم. ولی بعضی وقتا حس میکنم خیلی عجیب شدن و خوب نیست بیرون ازشون استفاده کنم. اینجا عکس یکیشو گذاشتم لطفا نظرتونو بگید اگه اینو تو خیابون رو دوش یکی ببنین چه فکری میاد به ذهنتون (ناشناس اومدم که نظر واقعی بپرسم :sweat_smile: ) خیلی بچگونه شده؟ یا غیر حرفه ایه؟

20190510_212610

البته گلدوزی خیلی بلد نیستم فقط در حد همین که عکسشو گذاشتم.

10 پسندیده

خوب ناشناس اومدن چندان فرقی نمیکنه، آشنا هم میومدین باز هم پادپُرسی‌ها نظرشون رو میگفتن :grin:
خیلی تمیز به نظر نمیاد ولی دقیقا همین حس انسانی بودن رو القا میکنه :smiley: یعنی به نوعی کار هنری و حرفه‌ای نیست ولی کار حسی هست و این خودش جذابیت خاصی داره!

5 پسندیده

یعنی با این برم خیابون بهم نمیخندن؟

ا… حقیقتش اینه که ا… :woozy_face: اون موقع شاید اگه نظر بدی میگرفتم حسم بد میشد ولی الان که خودم نیستم یه ناشناسم پس از حرف هیچ کی ناراحت نمیشم :joy: :sunglasses:

7 پسندیده

معلومه بچه گونه و غیر حرفه ایه ولی این دلیل نمیشه الکساندر مک کوئین بعدی نباشی ، من خودم کارهای اولم و دارم ، بعضی وقت ها می بینمشون و می خندم از بس ساده و پیش پا افتاده بودند.
عکس تمام اینار و نگه دار و پیشرفت خودت و ثبت کن بعدا بهشون می خندی و لذت می بری.

5 پسندیده

نمیدونم شاید بخندن. البته آدمها توی این دوره زمونه به هر چیزی به بهونه‌های مختلف گیر میدن! میتونین خنده اونها رو بزارین به پای حسادت :smirk: چون خودشون هیچ چیز جالبی نساختن یا ندارن ممکنه سعی کنن این کار جالب رو هم دس بندازن!

6 پسندیده

چقدر کارهای جالب اینجا هست ولی خیلی شلوغه. چرا فکری واسه این کارها نمیشه؟

6 پسندیده

@111100 چه خوب گلها رو با دکمه در آوردی طرحای جالبی هم زدی . فقط قسمت بالای کیف که دکمه های بزرگ گذاشتی میشد یه طرح بزنی با اون سه تا جور در بیاد. حالا چرا ناشناس اومدی :sweat_smile:

4 پسندیده

پارسال این کیفو با همین 3 تا دکمه و بوته جقه تزیین کرده بودم بعد چند روز پیش به سرم زد و بدون برنامه این طرحا رو بهش اضافه کردم برای همین اجزاش باهم تناسب ندارن یعنی بهم نمیان. میخواستم اون 3 تا دکمه رو با 3 تا نخ بهم وصل کنم که شبیه 3 تا بادکنک بشن.
الان منو تو خیابون ببینن فک میکنن بچه 5 سالم :joy:

4 پسندیده

1 پاسخ به پرسش تازه‌ای منجر شد: ایا با یوزر ناشناس میشه پستی رو لایک کرد؟ چرا؟

اگه اینو تو خیابون رو دوش یکی ببینید چه فکری میکنید؟

3 پسندیده

آخی یه تعریف :relaxed: ممنون. میدونم شبیه کاردستی مبتدیه ولی خودم دوسش دارم.

ناشناس اومدم که اگه نظر بد گرفتم آبروم نره

2 پسندیده

:grimacing: حسادت؟!!! بله بله یکم خودمو تحویل بگیرم :crazy_face:

1 پسندیده

نورمال به بالا یعنی میگم چه خوب ، سلیقه داشته طرف.

2 پسندیده