با آدم هایی که دوسشون نداری، چطور رفتار می کنی؟

آیا در ارتباط با آدم هایی که دوسشون داری و نداری، در رفتارت تفاوتی وجود داره؟
با اونایی که دوسشون داری چطور برخورد می کنی که نشون دهنده ی این علاقه ی تو باشه؟
با اونایی که دوسشون نداری چطور رفتار می کنی؟

2 پسندیده

از قدیم میگن اونی که همه رو دوست داره یعنی کسی و دوست نداره ، خب معلومه فرق می کنه

باهاشون شوخی می کنم. ولی شوخی هایی که دوست داشته باشند و یکم لبخند بزنند.
بعضی وقتا هم براشون شیر کاکائو می خرم -:slight_smile: یا چیزی که دوست داشته باشند.

با این دسته افراد هم شوخی می کنم ولی شوخی که زیاد به مزاجشون خوش نمیاد.
اگر خیلی دوستشون نداشته باشم میگم خودت و زیاد نچسبون به من.
برو برو اینجا واینستا با این قیافت. کی این و دعوت کرده؟
یعنی قشنگ بهش می فهمونم

1 پسندیده

:neutral_face: چقدر خشن! :wink:
چرا اونها باید این موضوع رو قشنگ بفهمن؟
در ضمن این رفتار، چرایی موضوع رو هم منتقل می کنی؟

1 پسندیده

من از روابط پنهان بدم میاد. باید شرایط طوری باشه که فرق دوست و دشمن مشخص باشه.
شخصیت هر چقدر قوی تر(معنی خوب و بد نمیده) فاصله دوست و دشمن هم بیشتر. یعنی اگر شخصی دوست های خیلی صمیمی و دشمن های خیلی دشمنی داشته باشه یعنی شخصیت قویتری داره.

نه خیلی نه فقط در شرایط خاص ، وقتی از کسی خوشم نمیاد حتما دلایلی داشته و وقتی با کسی چنین رفتاری می کنم یعنی این دلایل تو سرشت طرف هست.
اصلا طرف فقط با من تفاوت داره و مهم نیست من خوشم نمیاد و اون شخص حق این و داره که این موضوع رو بفهمه.

1 پسندیده

مردم خنگ نیستن که با زبان بدنم میتونی بهشون بفهمونی نیازی نداره انقدر رک باشیو ب خودت زحمت بدی ،دوبار که تحویلشون نگرفتی دمشونو میزارن رو کولشونو میرن

2 پسندیده

بعضی ها رو از در برونی، از پنجره میان.
من خودم با آدم هایی برخورد داشتم که با هر شیوه ای بیان کردم، اما باز سر راهم سبز میشن.
اما خب بعضی ها هم خیلی زود و با پشت چشمی و اخمی رفتن که رفتن!

1 پسندیده

صد در صد یه هدفی داشته ،وگرنه ادما واسه خودشون یه غروری دارن ،من بودم میزدمش

1 پسندیده

این همون روش من و می خواد باید دقیق بهش بگی

خشن تر از منی که.

1 پسندیده

اخرش فهمیدی این همه سماجت بخاطر چی بود یا ن؟

جوابش ساده س اکثر اوقات توجهی ندارم ولی گاهی که خودشونو درگیر من میکنند مجبورم جواب بدم یا با قاطعانه حرف زدن یا زبان بدن یا ترک محیط . و اما اگر دوسشون داشته باشم بسته به نوع دوستی بیشتر گرم میگیرم

1 پسندیده