با حدود دومیلیون تومن چه گوشی ای را بخریم؟

سلام
در این آشفته بازار اقتصادی اگر کسی واقعا مجبور باشه گوشی خودش رو عوض کنه و فقط دومیلیون تومان(کمتر یا بیشتر) شاید نتونه گزینه های واقعا مناسبی را پیدا کنه.
همه مون میدونیم که در گذشته با این پول می تونستیم گوشی های خیلی خوبی رو تهیه کنیم اما الان شرایط خیلی تغییر کرده.
با این حال به نظر شما با دومیلیون تومان پول نقد چه گوشی خوبی رو میتونیم تهیه کنیم؟دلیل خودتون رو بنویسید.و نام گوشی الانتون رو فراموش نکنید.

3 پسندیده

الان اینجا یه پیشنهادی بدیم ممکنه وقتی یکی کسی بخونه که قیمت گوشی باز چند برابر شده باشه.
شیائومی خوبه
تو این قیمت هم داره
من دارم
راضیم

1 پسندیده

چه مدلی خب؟:blush::blush::blush:

1 پسندیده

مدل گوشیش xiaomi redmi 4x منم همین رو دارم.
۶۰۰ تومن بود الان ۲ تومنه :confused:

3 پسندیده

شما از کجا میدونید ؟

2 پسندیده

دوستمه :smile: باهم خریدیم

1 پسندیده

درسته
شیائومی عالیه
حدود یک هفتس که ردمی ۷ آ رو خریدم و فوق العاده راضیم و یکی دیگه هم تازه رسید به دستم برای پدرم
با آپدیت جدیدش حتی بهترم شده
البته همه اینا تو رنج قیمت خودشه :wink:

4 پسندیده

در حدود دو میلیون تومن, به نظر من بهترین انتخاب گلکسی A20 هست.
صفحه‌ی نمایش بزرگ با کیفیت نسبتا خوب, میزان رم کافی, باتری بزرگ با شارژ نسبتا سریعش و دوربین متوسط امکانات خوبی ارائه میده.
می‌تونید به آنر 8C هم فکر کنید

من میخوام سوال شما رو به نحوی تغییر بدم. برای من خیلی جالب بدونم چیزی باعث شد اولین بار ایده اینکه این سوال رو تو پادپرس بپرسید تو ذهنتون مطرح بشه.
اینکه من بگم فلان گوشی خوبه چقدر میتونه به شما در انتخابتون کمک کنه با اینکه شما هیچ دیدگاهی نسبت به تجربه شخصی من ندارید؟
از کجا معلوم خوب از نگاه من با خوب از دیدگاه شما متفاوت نباشه؟
با جمع بندی همه این سوالات میخوام بدونم اولین بار چه چیزی شما رو به سمت پرسیدن این سوال در پادپرس راغب کرد؟
ایا صرفا پرسیدن یک سوال؟
راحترین‌گزینه؟
مورد اعتماد ترین گزینه؟
یا احتمالا کسی در پادپرس هست که میتونه به سوالات ما پاسخ بده. در اینصورت چرا به جایی پرسیدن سوالتون از پادپرس از گوگل نپرسیدید؟
ایا دلیل این موضوع اینکه شما به پاسخگویی انسانی اعتماد بیشتری نسبت به پاسخ گویی کامپیوتری دارید؟ یا صرفا یک تلاش راحت طلبانه بود؟
خیلی خوشحال میشم پاسختون به این سوالات رو بدونم چرا نکات ارزنده ای رو میتونه به ما انتقال بده

1 پسندیده

اعتماد به تجربه کاربران همیشه بهترین گزینه ها رو برام ساخته
خواندن بررسی های تخصصی که تا حدودی تبلیغاتی هستند و خواندن نظرات کاربران در سایت های مختلف

ضمنا به اعضای پادپرس بیشتر از نظرات اعضای سایت های دیگر در این مورد اعتماد دارم…

2 پسندیده