با صندلی پارچه‌ای اتوبوسای شهری راحتید؟

این صندلیها درسته نرم‌تر هستن ولی عادی نیست، یعنی وقتی صندلی اصلیای پلاستیکی خراب میشه جایگزین میشن. من که حس خوبی ندارم حس میکنم غیر بهداشتیه. بنظرم جنس صندلی اتوبوس تو بهداشتش تأثیر داره. نظرتون چیه؟ اصلاً بهداشت صندلی مهمه؟ من دیدم توی سالن مترو صندلیا رو تمیز میکنن و شاید ضدعفونی (انگار بوی موادش هنگام کار نظافت به مشامم رسیده)، تو واگنا رو نمیدونم ولی اگه پلاستیک نبود، امکان نظافت کم و سخت می‌شد.

صندلی اتوبوس شهری

5 پسندیده

نکته ی جالبی رو اشاره کردید با صندلی های پارچه ای راحت ترم چون نرمه :zipper_mouth_face: اما خب از نظر بهداشتی حرف شما درسته. حالا چرا صندلی پلاستیکی؟ مواد دیگه ای نمیشه استفاده کرد؟ مثلا چوب یا مواد دیگه :thinking: نظرتون چیه

4 پسندیده

من اتوبوس درون‌شهری منظورمه که الان اینطورند.

1 پسندیده

دقیقا باهاتون موافقم… اصلا بهداشتی نیستن…

ما سرویس های دانشگاهمون بیشترشون صندلی هاشون پلاستیکی ان و بعضی ها پارچه ای… من خودم از پلاستیکی ها بیشتر خوشم میاد… البته دلیلش اینه که مسافت کوتاهه و گر نه واسه ی مسافرت واقعا کاربردی نیستن…

ولی با توجه به وضعی که الان وجود داره به نظرم پارجه ای ها خیلی خطرناکن… چون رطوبت رو به خودشون میگیرن و به راحتی هم قابل ضدعفونی کردن نیستن…

2 پسندیده

آره عزیزم به نظرم مهمه چون بدن و لباس ما باهاش در تماسه…

من ممکنه مراقب باشم که دست نزنم ولی لباسم آلوده میشه و بعدش باید مراقب باشم… چون اینکه بدنت با یه پارچه ی آلوده احاطه شده باشه واقعا خطرناکه…:woman_facepalming:

2 پسندیده